GTX 2060 ne zaman çıkar?

@micrimedino 480 Hz monitör kullanmıyorsanız sıkıntı yok Intel almanızda. CSGO deli gibi FPS veren bir oyun. Emin olun Ryzen almanız çok çok çok daha iyi. Ryzen sponsorum değil bu arada, eski Intel fanboylarındanım.
Kardeşim AMD geçmişte ısınma sorunu yaratıyordu ama o sorunu kaldırdı şimdide millet alsın diye yüksek performans düşük fiyattan satıyor yoksa AMD kötülemiyorum AMD iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca Ryzen serisinin kalitesi kutularından dahi anlaşılıyor. Kendim İ3 8100’lü bir sistem topladım. İşlemci mukavva arasında resmen kutu içinde. İngilizce hocama -bütçesi biraz iyi olduğu için- düşünmeden Ryzen 5 2600’lü bir sistem topladım. Kutu değil saray mübarek 🙂 Açarken zevk veriyor insana...

Kardeşim amd geçmişte ısınma sorunu yaratıyordu ama o sorunu kaldırdı şimdide millet alsın diye yüksek performans düşük fiyattan satıyor uoksa amdyi kötülemiyorum amd iyi.
O bahsettiğin ısınma problemi athlon fx serisinde kaldı. Ryzen 1.nesil bile çıkalı kaç sene oldu güncelleyin artık kendinizi. Millet alsın diye değil, Intel senelerdir sektörün tekeli olduğu için fiyatlandırma politakasını o şekilde çizdi, şimdi karşısında AMD olması gereken fiyatlara sattığı için bizde zaten tavsiye ediyoruz.

Belirli bir bütçeye göre sırf size göre daha kaliteli diye (ki yorumlarınız tamamiyle fanboyluk üzerine kurulu) Intel işlemci alıp diğer parçalardan kısmak mı daha uygun, yoksa fiyat performansı tercih edip optimize bir sistem oluşturmak mı?
Son karar elbette sizin burda kimseye AMD para ödemiyor inan. Ancak iddaalarınızı destekleyecek mantıklı kanıtlarla gelin ve buradaki insanları yanlış yönlendirmeyin.

O bahsettiğin ısınma problemi athlon fx serisinde kaldı. Ryzen 1.nesil bile çıkalı kaç sene oldu güncelleyin artık kendinizi. Millet alsın diye değil, Intel senelerdir sektörün tekeli olduğu için fiyatlandırma politakasını o şekilde çizdi, şimdi karşısında AMD olması gereken fiyatlara sattığı için bizde zaten tavsiye ediyoruz.

Belirli bir bütçeye göre sırf size göre daha kaliteli diye (ki yorumlarınız tamamiyle fanboyluk üzerine kurulu) Intel işlemci alıp diğer parçalardan kısmak mı daha uygun, yoksa fiyat performansı tercih edip optimize bir sistem oluşturmak mı?
Son karar elbette sizin burda kimseye AMD para ödemiyor inan. Ancak iddaalarınızı destekleyecek mantıklı kanıtlarla gelin ve buradaki insanları yanlış yönlendirmeyin.
Ryzenin 3. serisindeki en iyi işlemcisi hangisi:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı