GTX 460 sistem oyunlarda aşırı ısınıyor

skalaytr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX460 1GB ekran kartım var. Performans olarak YouTube testlerinde oynanabilen çoğu oyunu oynayamıyorum. Bugün Euro Truck Simulator 2'yi yükledim ve oyun açıldığında aşırı derecede ses çıkmaya başladı ve sıcaklığa baktığımda 98 derece gözüküyordu. Korktum, bilgisayarı kapattım hemen. Bunun sebebi konusunda bilgisi olan var mı? Bir de performans kaybının sebebi bu sorun mudur? Zula bile oynayamıyorum, aşırı kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gidin Vatan Bilgisayar'a alın bir tane Cooler Master Master gel vya başka bir kaliteli macun beklemek istemiyorsanız. Bilgisayarcı da aynı parayı alacaktır en azından elinizde termal macun kalır ve işlemciye de uygulamış olursunuz.
Doğru söylüyorsunuz en iyisi öyle yapmak çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı.

Arkadaşlar GTX460 1GB ekran kartım var. Performans olarak YouTube testlerinde oynanabilen çoğu oyunu oynayamıyorum. Bugün Euro Truck Simulator 2'yi yükledim ve oyun açıldığında aşırı derecede ses çıkmaya başladı ve sıcaklığa baktığımda 98 derece gözüküyordu. Korktum, bilgisayarı kapattım hemen. Bunun sebebi konusunda bilgisi olan var mı? Bir de performans kaybının sebebi bu sorun mudur? Zula bile oynayamıyorum, aşırı kasıyor.
Merhabalar 2 yıl olmuş ama Sorunun Nedeni Neymiş

Yeni konular

Geri
Yukarı