GTX 550 Ti sisteme oyun tavsiyesi

Bu arada oyunu araştırdım gelişme hissi olan oyunları seviyorsunuz galiba o zaman yazdığım oyunların çoğunu boş verin ve bu 3 oyuna bakın kesinlikle.

Far Cry3.

Kendimizi geliştirmemiz için çok imkan tanıyan bir oyun silahlarınızı yeteneklerimizi çantalarımızı ve dahasını geliştirebiliyoruz ancak FPS kamera olduğu için karakter gelişimini göremiyoruz(kıyafet falan)

Skyrim.

Konuşmamıza bile gerek olmayan bir oyun eski dönem hem FPS hem TPS kamera ve binlerce item geliş gelişebildiğin kadar.

Mount and Blade Warband.

Karakter gelişiminin en ön planda olduğu oyun hem karakterimizi TPS kamera ile görebiliyoruz hem karakterimizi customize ediyoruz hem de karakterine yön veriyoruz.

Skyrim'i indirdim ve bilgisayarım kaldırmıyor ekran kartım düşük geliyor Far Cry oyunlarınada sevmem acık dünya oyunlarını tabii ki de severim lakin en son oynamıştım. 3 cü oyuna bakacağım. Teşekkür ederim.

Skyrim'i indirdim ve bilgisayarım kaldırmıyor ekran kartım düşük geliyor Far Cry oyunlarınada sevmem acık dünya oyunlarını tabii ki de severim lakin en son oynamıştım. 3 cü oyuna bakacağım. Teşekkür ederim.
mount and bladeye bakmakla iyi edersin ancak sana bir fikir vereyim senin ekran kartın skyrimi rahatça kaldıracak bir kart senin başka bir parçan yetersizdir benim ekran kartım seninkinden çok daha güçsüz bir kart(ekran kartı:gt710 ram:8 depolama:ssd işlemci i5 m520)ancak skyrim i yüksek grafikler ve 1080p de oynatıyor zaten iyi yapmışsın skyrim i kaldırmıyorsa fc3 ü imkanı yok iyi oyunlar dilerim

Mount and Blade'ye bakmakla iyi edersin ancak sana bir fikir vereyim senin ekran kartın Skyrim'i rahatça kaldıracak bir kart senin başka bir parçan yetersizdir benim ekran kartım seninkinden çok daha güçsüz bir kart(ekran kartı: GT710 RAM: 8 depolama: SSD işlemci i5 M520)ancak Skyrim'i yüksek grafikler ve 1080p de oynatıyor zaten iyi yapmışsın Skyrim'i kaldırmıyorsa FC3'ü imkanı yok iyi oyunlar dilerim.

30 40 FPS alıyorum acıyor zaten ama oynadığımda 30 40 FPS alıyorum? 1080p Low ayarlarda ve sizinde Full ayarda acamaz imkanı yok oyun zaten GTX 470 istiyor minimum?

O zaman dediğim gibi sen Mount and Blade Warband'a bak tam senlik var ya.

Bakacağım birazdan stronghold crusader 2 yide aldım Steam'den oynayacağım Online falan oda sarıyor :D ama GT 710 la yüksek grafiklerde nasıl oynuyorsunuz skyri mi?

O zaman dediğim gibi sen Mount and Blade Warband'a bak tam senlik var ya.

Evet baktım ve bu oyunda tam benlik bunu oynayacağım. Teşekkür ederim.

Bakacağım birazdan stronghold crusader 2 yide aldım Steam'den oynayacağım Online falan oda sarıyor :D ama GT 710 la yüksek grafiklerde nasıl oynuyorsunuz skyri mi?

Evet baktım ve bu oyunda tam benlik bunu oynayacağım. Teşekkür ederim.
Oyunu sildiğim için video atamayacağım ama benim bilgisayarım çok ilginç en dandik oyunda bile kasıyor ama bazen böyle ilginç şeyler oluyor sebebi skyrim in ram odaklı bir oyun olması her oyun yapısına göre pc nin bir parçasına yoğunluklu olur mesela skyrimde ekran kartı hariç herşey yetiyor ve oyun karta odaklanmıyor ama mesela the amazing spiderman oyununda tüm sistemim çok çok rahat yetiyor sadece işlemcim istediği ghz nin sadece 0.2ghz altında ama oyun işlemci odaklı bir oyun olduğu için ancak zorla 30 40 fps very low grafiklerde oynuyordum umarım anlamışsındır ne demek isteğimi

MSI Afterburner'den baktım ve GPU'yu 100 de 100 kulanıyor aslında doğru oyunu acar ama zor GTX 470 istiyor sonucta GTX 550 Ti ile aynı seviyede.
knk ekran kartından ilginç seslerde çıksa oyun kasmıyorsa sorun yoktur ben gtx 660 isteyem mgsV oynadım bu kartla(gt710) low un low u 1280x720p çözünürlükte 30 fps kart ağlıyor ama sorun yok ve fansız olduğu için 70derce gördüğü oldu ama kart yanmadı iyi yanından bakmak lazım sorunu 3tl ye aldığım bir fan ı karta vidayla oturtup güç verdim 12 volt ve sorun çözüldü artık kartım her oyunu açabilir daha ne isteyeyimki sende çokkafaya takma kartım zorlanır diye benim kadar abartma ama gitsin ggittiği yere kadar bu kartlar yansa ne olur zaten dandikler

Geri
Yukarı