GTX 550 Ti sürücü hata veriyor

MonsterTR2

Hectopat
Daha fazla  
Son sürüm driver a yaptım ama hata verdi. Hangi sürüme yaparsam hatasız kurarım. Yüklerken Hata verdi.

NVIDIA INF Düzenleme​

Son düzenleme:
391.32 bu olması lazım bunu dene fermi model olduğu için son sürüm kurulmuyor.

Reis o yüzden inf ile kodları düzenleyip yüklemeye çalıştım Recep abi 2018 de rehber yapmış bunla ilgili 391.5 son sürüm orjinalde ama kod düzenleyip yeni sürüm yüklenebliyor diye rehber atmış.
Bu ekran kartıyla çalışacak inf düzenlemesiyle driver arıyorum.
391.35 bu olması lazım bunu dene fermi model olduğu için son sürüm kurulmuyor.
bu arada cevabın için sağol

Reis o yüzden inf ile kodları düzenleyip yüklemeye çalıştım Recep abi 2018 de rehber yapmış bunla ilgili 391.5 son sürüm orjinalde ama kod düzenleyip yeni sürüm yüklenebliyor diye rehber atmış.

Galiba son sürümü kurmaya çalışıyorsunuz anlayamadım ama kurabileceğiniz en yeni sürücü budur http://us.download.nvidia.com/Windows/391.35/391.35-desktop-win10-64bit-international-whql.exe diğerleri desteklemez.

Yok orijinal sürücü çalışıyor ekran kartı 2013'den beri bende orijinal ASUS'un sadece 391.05 de güncelleme kesildi ama yeni driverlerde kod düzenlemesiyle kurulur diye Recep abi rehber açmış ama 2018 de artık çok yeni sürümlerde işe yaramıyor en son işe yarayan sürümü soruyorum.
Galiba son sürümü kurmaya çalışıyorsunuz anlayamadım ama kurabileceğiniz en yeni sürücü budur http://us.download.nvidia.com/Windows/391.35/391.35-desktop-win10-64bit-international-whql.exe diğerleri desteklemez.

Yani 391.5 son destek olsa bile yeni driver içine kendi ekran kartının kodunu ekleyince desteklemeyende yükleniyor demiş rehberde ama 2 yıl sonraki buggünkülerde yükleyemiyor hata veriyor en son çalışan inf kodu düzenlemesiyle çalışan driveri soruyorum. İnf düzenlemesiyle benimkinde çalışacak olan driver i

NVIDIA INF Düzenleme​

Konu kapanabilir bir üst sürümde bile inf düzenlesemde yüklenmiyor orijinal son destek olan yükleniyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı