Çözüldü GTX 550 Ti Sürücüsünü güncellerken komut dizisi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Destroxe

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam ben GTX 550 Ti kartının sürücülerini güncelleyecktim fakat güncellerken bir hata veriyor ve bunlar ard arda çıkıyor bir hataya hayır diyorum yine çıkıyor resmini aşağıya bıraktım.
Ekran Kartı: GTX 550 Ti

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (275).png
    Ekran Görüntüsü (275).png
    2,3 MB · Görüntüleme: 28
  • Ekran Görüntüsü (276).png
    Ekran Görüntüsü (276).png
    2,3 MB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Görüntüsü (277).png
    Ekran Görüntüsü (277).png
    2,4 MB · Görüntüleme: 37
Çözüm
Herkese selam ben GTX 550 Ti kartının sürücülerini güncelleyecktim fakat güncellerken bir hata veriyor ve bunlar art arda çıkıyor bir hataya hayır diyorum yine çıkıyor resmini aşağıya bıraktım.
Ekran kartı: GTX 550 Ti.

Hepsine evet tıklayarak geçmeyi deneyin. Bende de çıkıyor ben hepsine evet tıklıyorum sonra kuruluma başlayabiliyorum.
Herkese selam ben GTX 550 Ti kartının sürücülerini güncelleyecktim fakat güncellerken bir hata veriyor ve bunlar ard arda çıkıyor bir hataya hayır diyorum yine çıkıyor resmini aşağıya bıraktım.
Ekran Kartı: GTX 550 Ti
Evet diyin bence bir sıkıntı olmaz.

DDU ile driverı silip tekrardan yükleyin.

Herkese selam ben GTX 550 Ti kartının sürücülerini güncelleyecktim fakat güncellerken bir hata veriyor ve bunlar art arda çıkıyor bir hataya hayır diyorum yine çıkıyor resmini aşağıya bıraktım.
Ekran kartı: GTX 550 Ti.

Hepsine evet tıklayarak geçmeyi deneyin. Bende de çıkıyor ben hepsine evet tıklıyorum sonra kuruluma başlayabiliyorum.

Çözüm
Tamam yarın deneyeceğim olmazsa yine yazarım.

Hocam denedim ve oldu şu an sürücü güncellendi teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı