GTX 560 alınır mı?

Çünkü o fiyatlarda RX460, GTX 960, GTX 950 bulunabilirken neden RX 550 tercih edilsin ?
600 TL'ye çöp alıyorsun da ondan. Fiyatını hak etmiyor. Bazı modelleri 800 TL hatta.
Kart fotoğrafı, tabii ki örnek fotoğraf bu alacağım kart biraz daha tozlu.

1615887764218.png

GTX650, 560'dan daha güçlü sayılır. (ısınma sorunu olduğu için 560'ın)
Anlayamadım nasıl daha güçlü? testlerde hiç öyle gözükmüyor. Cidden çok mu ısınıyor 2 fanlı modelinde bile mi?

Kendim daha önce GTX 660 Ti kullanıyordum sonra RX 460'a geçtim aşağı yukarı aynı performanstalardı bu daha düşük model olup Ti olmadığı için RX 460'dan daha kötü performans vereceğini düşünüyorum bence alınmaz.

Çöpe atsalar havada kaparsın.

Bence çöp de bir kart değil. Garantisi de olacak. Senelerce kullanılmış ikinci el bir anda bozulsa muhatap bulabilecek misin? 5-10 FPS fazla alacağım diye minning riskli ve 5 sene kullanılmış bir ekran kartını almaya ne gerek var. Ekran kartı bir PC'de en riskli parçadır. İşlemci alabilirsin ona bişey demem de, ikinci el ekran kartı almak çok riskli. Hele de bu kart 4-5 senelikse.

Kendim daha önce GTX 660 Ti kullanıyordum sonra RX 460'a geçtim aşağı yukarı aynı performanstalardı bu daha düşük model olup Ti olmadığı için RX 460'dan daha kötü performans vereceğini düşünüyorum bence alınmaz.
"RX" serisi ayrı bir seri "GTX 600" serisi ile alakası yok hocam zaten 😁

Ben bu düşünce ile kart almıyorum zaten, GTX 650 2012 çıkışlı, GTX 560 ise 2011 çıkışlı. GTX 560 çoğu oyunda 720p'de +20 FPS daha fazla verecek. Arkadaş güvenilir gibi geldi, kartın test videolarını da atacak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı