GTX 560 alınır mı?

Aralarında ki performans farkı büyük diye geçiyoruz 5 FPS fazla alacağım diye geçmiyorum herhalde. Bu gün herkes saçma sapan yorumlar yapmak için benim konuyu seçmiş gibi. Ayrıca 450 liraya GTX 750 Ti mı var? Piyasadan haberiniz yok millet 700 liraya GTX 750 Ti satıyor.

2 gün önce 450TL'ye STRIX 750 Ti aldım kovalamanız lazım, kimse sana saçma sapan yorum yapmıyor, pişman olma diye biz çabalıyoruz ısınıp elinde patladığında açtığın konuyu bekliyorum.
Ki ayrıca kimse sana burada saçma sapan şeyler yazmıyor 'iyiliğe nereden geliyorsun diye sormuşlar' devamını git araştır dostum.

2 gün önce 450TL'ye STRIX 750 Ti aldım kovalamanız lazım, kimse sana saçma sapan yorum yapmıyor, pişman olma diye biz çabalıyoruz ısınıp elinde patladığında açtığın konuyu bekliyorum.
Ki ayrıca kimse sana burada saçma sapan şeyler yazmıyor 'iyiliğe nereden geliyorsun diye sormuşlar' devamını git araştır dostum.
Acil satışlar'a her zaman rastlanmıyor, her şey para ile ilgili ve benim beklyecek zamanım yok bu gün ekran kartı almam gerekiyor. Kimse iyiliğe nereden geliyorsun tabirinde bir şey demedi. yorumların %50'si rx 550 ile alakalı komedi :D

Acil satışlar'a her zaman rastlanmıyor, her şey para ile ilgili ve benim beklyecek zamanım yok bu gün ekran kartı almam gerekiyor. Kimse iyiliğe nereden geliyorsun tabirinde bir şey demedi. Yorumların %50'si RX 550 ile alakalı komedi :D

Ben komedi olduğunu düşünmüyorum 1-2 senelik kart kazık olsa bile 10 senelik karttan daha güncel. İkinci elden saphhire modelini 300TL'ye alan arkadaşlarım var.

Ucu ucuna yetecek gibi duruyor aslında. 456W veriyor 12v kanalından maksimum yük altına sokamayacağına göre yeter bence.
300GB HDD - P5K-SE anakartım var HD 6950 almaya karar verdim umarım kapanma vs. olmaz..
Ucu ucuna yetecek gibi duruyor aslında. 456W veriyor 12v kanalından maksimum yük altına sokamayacağına göre yeter bence.
Konu açtım cevap gelmedi HD 6950 aldım da skyrim'e test için girdim. Fakat oyun VSYNC aktif olarak çalışıyor ve bu oyunda gecikmelere sebep oluyor. Skyrim'i VSYNC ile oynamak cidden gecikme yapıyor yoksa VSYNC açık oynarım problem değil.
Nasıl kapatabilirim herhangi bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı