GTX 560 Ti için işlemci önerisi

Bütçe
1300

nevzk

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Sporcu
Merhaba, elime ufak bir para geçti az da olsa 2. elden sistemi geliştiresim var. Anakart ve işlemci değiştirmek istiyorum fakat karasız kaldım hangi işlemciyi önerirsiniz?

Şu anki sistem:
GTX 560 Ti.
Intel Core 2 Quad Q9400
5GB RAM
DDR2 anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elime ufak bir para geçti az da olsa 2. elden sistemi geliştiresim var. Anakart ve işlemci değiştirmek istiyorum fakat karasız kaldım hangi işlemciyi önerirsiniz?

Şu anki sistem:
GTX 560 Ti.
Intel Core 2 Quad Q9400
5GB RAM
DDR2 anakart.
Anakart ve işlemciyi değiştirdiğinizde RAM bellekleri de değiştirmeniz gerekecek. Ne kadar para ayırdın. Ona göre yükseltme tavsiyesi verebiliriz

Şu anki sistem:
GTX 560 Ti.
Intel Core 2 Quad Q9400
5GB RAM
DDR2 anakart.
P55 çipset anakart, Xeon X3440 işlemci, güzel bir soğutma ve en az 8 GB DDR3 bellekler...

Şu anki sistem:
GTX 560 Ti.
Intel Core 2 Quad Q9400
5GB RAM
DDR2 anakart.
Madem DDR3 RAM var o halde, H61 anakart ve i7 3770 işlemci alabilirsiniz. 1500 TL ye bulursunuz diye düşünüyorum.

Hocam peki dediklerinizden herhangi birisini yapsam Valorant ve FIFA, CS gibi oyunları açar mı?
İ5 760 + 8 RAM + GT 430 ile Valo'da en düşük ayar 1080p 120 FPS alıyorum. Fifa ve CS hiç oynamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı