GTX 560 TI nasıldır?

Bütçem 3500 Tl (mönitör dahil). Oynadığım oyunlar: GTA 5, ETS 2, H1z1, CS GO gibi. Teşekkürler.

Sanırım fiyatlar artmış, farklı ürünleri farklı mağazalardan alarak 3400 TL civarına getirebilirsiniz bu sistemi. Not: Güç kaynağını vs550 tercih edebilirsiniz fiyatı düşürmüş olursunuz.
upload_2016-1-13_1-29-52.png

2011 yılında topladığım sistemimde amd 6970 ekran kartım arızalandığı için, arkadaşımın kullanmadığı sisteminden gigabyte ın gtx 560 ti model ekran kartını kullanmaktayım 2 aydır, tabi ki yeni nesil ekran kartlarına göre iyi bir kart değil, ama tamamen senin kullanım amacına da bağlı, sıfırdan bir sistem topluyorsan şu anda bütçen pahalı bir ekran kartını kaldırmayacaksa, seni en azından 6 ay idare edebilecek bir kart olduğunu düşünüyorum, ama her zaman için yeni sisteme yeni kart alınmalı tavsiyesinde de bulunmak isterim,

Dostlar ben toplayacağım sisteme ilk başta 560ti takıp, yazın yeni GPU' lar çıkacağı için çıkana kadar 560ti kullanacağım ve çıktıkdan sonra yeni ekran kartı almayı düşünüyorum.

Herkes burada atıp tutmuş bende i3 1.Nesil Zotac GTX 560 2GB 256 Bit ekran kartı var.
Lol ve Cs:Go gibi oyunları son grafik 100 -120 FPS Üstünde oynuyorum.
Dedemin babası nasıldır diye konu mu olur kardeşim ?
Eski bir kart olmasına rağmen halen çok performanslı fakat çok güç tüketen bir kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı