GTX 560 Ti, VGA Standart dönüştürücü olarak gözüküyor

FurkanAltun

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar sistemim bugün geldi. İkinci el 750 TL'ye aldık. İ7 2600K, GTX 560 Ti, 8 GB RAM, 700W PSU falan. İşte kurdum bilgisayarı adamın elinde ki HDD'de işletim sistemi kurulu değilmiş. Ben de eski HDD'yi taktım. Açtım bilgisayarı görüntü 1280x1024 şeklinde başladı. Sonra girdim ekran çözünürlüğüne gezindim en fazla 1600x1200 vardı. Monitörüm de bu arada 1920x1080. Dedim driver güncellerim düzelir. Sonra bir de aygıt yöneticisinden kontrol ettim. Aynı şekilde orada da standart VGA dönüştürücü olarak gözüküyordu. Sonra belki bir hata vardır diyip dxdiag üzerinden baktım. Orada da aynı şekilde aynı gözüküyor. Bu arada şunu söyleyeyim VGA-DVI dönüştürücü kullandım monitörümde DVI girişi olmadığı için. Sizce kullandığım dönüştürücüden dolayı mı oldu? Ekran kartının fanları falan dönüyor çalışıyor sıkıntısız bir biçimde. Eski sahibi de kare monitör ile kullanıyormuş.

Şu an GeForce Experience indirdim. Oda otomatik olarak GeForce Game Ready indirdi. Yukarıdan sürücülere basıyorum algılama yok. Sadece ana sayfada kalıyor program. Ayarlara falan da girmiyor.
Ekleme: Sorun sürücüdeymiş. Kurduktan sonra yeniden başlattım. Şu an 1920x1080 ekranda sorunsuz şekilde çalışıyor. Kartta düzeldi. Şu an GTX 560 Ti 4 GB olarak gözüküyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı