GTX 590 SLI gerektirir mi?

Kaystross

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hayırlı günler. Anakart almak istiyorum. Bende GTX 590 ekran kartı var. Bu ekran bildiğim kadarıyla çift GPU, bunun için SLI gerekiyor mu?

Hayır. Ekran kartını slotuna takacaksınız sadece. Ekstra SLI ekipmanı gerekmiyor. Umarım soruyu doğru anlamışımdır.

Hayır. Ekran kartını slotuna takacaksınız sadece. Ekstra SLI ekipmanı gerekmiyor. Umarım soruyu doğru anlamışımdır.

Teşekkürler hocam beni büyük bir dertten kurtardın.

SLI desteği gerekmez lakin PSU'nuzun kaliteli olmasında ve yüksek güç vermesinde fayda var.

TechPowerUp sitesinde en az 750W PSU istiyor RTX 3090 daha az güç tüketiyor sizce ekran kartını değiştirmeli miyim?

Bu kart gerçekten 350W mı harcıyor tam yükte?

Teşekkürler hocam beni büyük bir dertten kurtardın.

TechPowerUp sitesinde en az 750W PSU istiyor RTX 3090 daha az güç tüketiyor sizce ekran kartını değiştirmeli miyim?

Bence değiştirmelisin, bu kadar güç kullanmasına rağmen 1050 Tİ kadar bile performans veremiyor araştırdığım kadarıyla.

Bu kart gerçekten 350W mı harcıyor tam yükte?

Bence değiştirmelisin, bu kadar güç kullanmasına rağmen 1050 Ti kadar bile performans veremiyor araştırdığım kadarıyla.

Aslında daha iyi performans veriyor Ryzen 3 3100 ile denemiştim Cyberpunk 1080p Low ayarlarda 60FPS stabil oynabiliyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-29_184719.png
    resim_2021-05-29_184719.png
    28,3 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı