GTX 630'a 4 GB vRAM Koymanın Amacı Nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim 9500GT me ne demeli? :D Yanlış hatırlamıyorsam 65 NM ve en düşük 80 derece gördüm sürekli +80 derece nasıl alev almıyor onuda anlamadım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 9500GT me ne demeli? :D Yanlış hatırlamıyorsam 65 NM ve en düşük 80 derece gördüm sürekli +80 derece nasıl alev almıyor onuda anlamadım. :)
Olmadı üstüne çay koyarsınız. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim ilk ekran kartım (bakkal amcadan aldığım) GT420. 2 ay bile dayanmadı. :D Cod MW3 low ayarlarda oynamıştım. :D

@AlphaOMG Isınma ihtiyacını o kartla gideriyorsun herhalde :D

Benimde geforce 315m adlı 40 nm ekran kartım var. Birde laptop olunca tadından yenmiyor. Soğutucum olmadığı zamanlar laptop un altını mousepad ile yellediğimi hatırlarım.
Felaket ısınıyor. Dedim overclock yapayım bakalım ne tepki verecek. Şimdi voltaj zaten veremiyorsun. 2 mhz arttırarak overclock ediyorum zaten başlangıç ısısı 40+ derece. Toplam 8 mhz overclock yaptım baktım 58 derece oldu. Sonra 12 mhz overclock yaptığımda 63 dereceye ulaştı.

Dedim bu ısıdan faydalanmak gerek. Aldım bir tabak kestaneyi başladım çizmeye. Bunu gören babam getirdi fındıkları başladı kavurmaya. Bunu gören annem boş durur mu? Getirdi demliği başladı demlemeye.

6200 LE'nin faydalarını saymakla bitmez. :)

Bende de 525m var dizüstü. Kışın gazetede çalışırken 2 tane oyun açıyorum arka arkaya, 97 derece. Koy ellerini ısın.

Ekran kartlarında bellek miktarının fazla olması yüksek çözünürlük ve daha fazla monitör içindir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı