GTX 650 Ti Boost vs GTX 750 Ti

Dostum alınganlık yapmana gerek yok 700 liraya 770 varken 750Ti çöpünü ne yapacaksınız? Sırf kullanıyorsun diye boş boş yorum yapma.
Dostum ben 750 ti kullanmıyorum, benim i7 11800 işlemcili 3050 Ti kartı olan laptopum var. Ben sana diyorum ki biraz başkasının yerine kendini koy ama anlaşılan sende o yok. Baksana hala boş yapma falan yazıyorsun. Merak etme ben alacak olsam 4080 kartta alırım, sen kendine bak boş yapma.
Ha bu arada göz ardı ettim seni bana cevap da yazma.

Dostum ben 750 ti kullanmıyorum, benim i7 11800 işlemcili 3050 Ti kartı olan laptopum var. Ben sana diyorum ki biraz başkasının yerine kendini oy ama anlaşılan sende o yok. Baksana hala boş yapma falan yazıyorsun. Merak etme ben alacak olsam 4080 kartta alırım, sen kendine bak boş yapma.
Ha bu arada gözardı ettim seni bana Cevap da yazma.
Göz ardı etmen iyi olmuş. Ağlak birisinden kurtulmuş oldum.

O şekilde var zaten arkadaşın ayarlamayı düşündüğü GTX 770 daha iyi galiba güvenlik etiketi duruyorsa tercihinizi o karttan yana kullanmanız çok daha iyi olacaktır.

770 hem eski hem driver desteği kesilmiş hem de çok güç tüketen bir kart. Önermem.

750 Ti'ın sürücü desteği var da ne oluyor sanki güncel oyunları oynatabilecek :D

Orası öyle ama bir tarafta 1050 bir tarafta 770 varsa net karar 1050 olmalı bence (zamanında bu ikili arasında 1050 aldım) hem çok daha az TDP değeri ar hem yeni mimari hem de sürücü desteği var (FSR, NIS gibi teknolojiler cidden yararlı)

Orası öyle ama bir tarafta 1050 bir tarafta 770 varsa net karar 1050 olmalı bence (zamanında bu ikili arasında 1050 aldım) hem çok daha az TDP değeri ar hem yeni mimari hem de sürücü desteği var (FSR, NIS gibi teknolojiler cidden yararlı)
O konuda haklısın, 900'e 1050 bulunabilir, ya da RX570 falan da bulunabilir.

Geri
Yukarı