GTX 650 Ti Driver Güncelleme Sorunu

İdris Usta

Hectopat
Yer
Vergiye
Şu an bilgisayarımda ekran kartı olmadığı için HD Graphics ile idare etmeye çalışıyorum. Bugün okulun rehberlik öğretmeni beni yanına çağırdı ve başarımdan dolayı 100 lira gibi minik bir burs verdi. Ben de tabi hemen ekran kartı almak istedim çünkü şu an LoL falan bile kasıyor. Ben de tabi bütçemden dolayı ikinci el ekran kartlarına bakmaya başladım. Sahibinden'e girdim ve orada ekran kartlarına bakarken 120 liraya bir 650 Ti gördüm. İlanda açıklamaya bakınız yazıyordu ben de bir arızası vardır diye düşündüm ama meraktan baktım. Açıklamada driver yükleyemediğiyle ilgili bir sorun yazıyordu. Ben de bir size danışayım dedim. Arkadaşlar ilan linkine gidip açıklamadaki sorun çözülür mü diye bakarsanız sevinirim, çünkü ona göre alacağım.

İlan linki : Nvidia gtx 650 ti (açıklamayı okuyunuz) - Nvidia Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 379951741

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen Aliexpress üzerinden almış. GTX 650 Ti dense de altında farklı GPU'lar yatıyor. Bu şekilde birçok kart satılıyor Çin sitelerinde. Almanı önermem.

Muhtemelen Aliexpress üzerinden almış. GTX 650 Ti dense de altında farklı GPU'lar yatıyor. Bu şekilde birçok kart satılıyor Çin sitelerinde. Almanı önermem.
Teşekkür ederim.

Peki sizce bu fiyat civarlarında birkaç tane HD 6790 buldum, almalı mıyım ?

Veya gt 640.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı