GTx 650 Ti mi yoksa GTx 660 mı daha iyi?

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Hemen bakıyorum tekrar. Yanlış okumamışımdır umarım.

Ahhh kahretsin yanlış okumuşum. GTx 650 Ti'dan %40 daha iyi olduğunu hemen söyleyebileceğimiz GeForce GTx 650 Ti Boost...

Affedersiniz yanlış okumuşum. Forumda ki arkadaşlardan özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir örnekte vereyim ben sana kendim ASUS GTX660 DirectCUII TOP ekran kartını kullanıyorum. Şu ana kadar 3 tane oyun deneyebildim zira AKK maduruyum ve internet sorunum yeni yeni düzelmeye başladı. Bu oyunlar Far Cry 3, Hitman Absolution ve inmesi 2 gün süren Battlefield 3. Tüm oyunlarda en son ayarlarda açabileceğin tüm ayarlarda açtım 0 kasma ve 40 FPS üstü alıyorum. Tam bir F/P kartı ama artık yeni nesil ekran kartları çıktı. Onlara yönelmek daha mantıklı ^^

Tekrar Teknik Servise dönmen ayrı bir olay Recep abi, tekrar Level fan boylarında artış varmış sayende ;)

LEVEL Teknik Servis'i ben hazırladığımdan beri bu sayfaların Türkiye'de bir rakibi yok. Bunu Burak Akmenek'e sorun, eski OGZ Teknik Servis'ini yapan Kaan'a sorun, onlar da beni doğrular :) Bu soruların cevaplarıyla birlikte Technopat Forum'da yer alması da ayrı bir güzelliktir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı