GTX 650 Ti sistemle GTA V oynanır mı?

Can286122

Centipat
Arkadaşlar, bir sistem alacağım ama bir bilgim olmadığı için sizden öneriler almak istiyorum. Bu alacağım sistem GTA V PES 17 19 oynatır mı? Verdiğim paralara değer mi?

Özelikleri şu şekilde.
Win 7 64 Bit Pro işletim sistemi.
8 GB DDR3 Kingston RAM.
He 61 ECS anakart.
320 GB HDD.
i3 3210 islemci.
GTX 650 Ti boos ekran kartı 2 GB.
400W PSU.
Arkadaşlar, GTA V PES 17 19 oynar mı?

Arkadaşlar, bir sistem alacağım ama bir bilgim olmadığı için sizden öneriler almak istiyorum. Bu alacağım sistem GTA V PES 17 19 oynatır mı? Verdiğim paralara değer mi?

Özelikleri şu şekilde.
8 GB DDR3 Kingston RAM.
He 61 ECS anakart.
320 GB HDD.
i3 3210 islemci.
400W PSU.
Oynanır fakat ne kadar vereceksin?

Oynatmasına oynatır da sisteme kaç lira vereceksiniz? Onu söyleyin parasını hak ediyor mu ona bakalım.
1500 tl verecegim bazı parcaları yeni toplamış sıfır olarak kutusu filan vercek değermi sizde ?
Bu arada oyuna para vereceğine sistemini bi tık yükselt yoksa donma yaşayabilirsin.
Yani para harcatmıyım dicem ama 650 ti da bi donma yaşarsın yani yeni nesil online oyunlarda
Kusura bakmayin cevap veremiyordum ceza aldığım icin tesekkur ederim ilerleyen zamanda yukseltirim.
Oynanır fakat ne kadar vereceksin?
Kusura bakmayın cevap biraz gecikti 1500 tl vereceğim bazı parcalar sıfırdan alınmış kutusu ile birlikte verilecek uygunmudur sizce
Oynarsın ancak işlemci biraz sıkıntı gibi.
i5 olsa daha iyi olurdu.
Zamanla onuda yenilerim tesekkurler
Oynarsın 1024p yada 720p sıkıntı olmaz
İstersen bi youtubedende bakabilirsin araştır yani.
Teşekkür ederim

Özelikleri şu şekilde.
8 GB DDR3 Kingston RAM.
He 61 ECS anakart.
320 GB HDD.
i3 3210 islemci.
400W PSU.
Kendim alacak olsam 1150 TL'den fazla vermem ben bu sistem için.

Geri
Yukarı