GTX 660 için Monitör Önerisi

sekercocuk

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Hemşirelik okuyor
Arkadaşlar bugüne kadar daha 1080p'de oyun oynamışlığım yok. Hep videolarda insanlar en düşük 1080p'de oyun videosu çekiyor. Ben de 900p'lik 6 yıllık bi Casper VGA monitör kullanıyorum. Artık Battlefield 4'ü 1080p'de oynamak istiyorum. GTX 660 ile 144 Hz tazeleme hızı ve 1 ms tepki süresi olan bi monitörle oynayabilir miyim? Oynayabilirsem öneriniz nedir? 1000 TL civarı istediğim özellikte bi monitör söyler misiniz? Teşekkürler şimdiden...

Forumda yeniyim bu konu için kaydoldum biraz ilgi gösterin lütfen :) Şu monitör işini bana güzelce anlatabilecek yok mu?

Peki neden bu monitör bunun diğerlerinden artısı ne? Görüntüye çok önem veririm IPS ve LED arasında ne fark var bilmiyorum ? En güzel görüntü hangisinde bu model miydi yoksa şu mu? BenQ XL2411Z
En iyi görüntüyü istiyorum en iyisi hangisi 1080p de? Monitör hakkında pek bi bilgim yok o yüzden beni aydınlatır mısınız?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı