GTX 660 Ti Oyunlarda "Fatal Error" Hatası

burakyay

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım GTX 660 Ti. Aldığım ve taktığım gün yine burada bir konu başlığı açmıştım. O problem bitti. Bu sefer yenisi geldi. Sayın arkadaşlar yardım lazım yine. Sıkıntı ekteki resimlerde görüldüğü gibidir. Ayrıca CS:GO falan oynarken bir anda oyun donuyor ve öylece kalıyor. Eğer lazımsa CS:GO dump dosyalarını da atabilirim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar :)
Sistemim şu şekilde;
Asus M5A97 LE R2.0 DDR3
1x4GB DDR3 RAM
GTX 660 Ti Ekran kartı
AMD FX6300 işlemci
Thermaltake Sıvı Soğutucu
500W(6+2PİN) Everest PSU
1TB HDD

aYy3mz.jpg
k61BmW.jpg
ND9AmO.jpg
Y6jkm6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de GTX 660 Ti kullanıyorum, epey sorunlu bendeki kart. CS:GO'da ara sıra donuyor 5 saniye sonra geri geliyor, bazen oyunlara girerken hata veriyor yeniden başlatınca düzeliyor.
Bazıları bu sorunların underclock yaparak düzeltildiğini söylüyor, deneyebilirsin.

Overclock vs. varsa kaldırın ve sürücüsünü güncelleyin. Yoksa kart arızalı gibi.
Nasıl geri alabilirim ? Hiç bir fikrim yok.
Ben de GTX 660 Ti kullanıyorum, epey sorunlu bendeki kart. CS:GO'da ara sıra donuyor 5 saniye sonra geri geliyor, bazen oyunlara girerken hata veriyor yeniden başlatınca düzeliyor.
Bazıları bu sorunların underclock yaparak düzeltildiğini söylüyor, deneyebilirsin.
Dostum underclocking muhabbetine internetten baktım ve msi afterburner ile manuel olarak ayarları düşürdüğünü gördüm. Şimdi ben neyi ne kadar düşürmem gerektiğini bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misin?

Afterburner ile Core Clock ve Memory Clock'u 50 - 100 civarında düşürüp deneyebilirsin, sonuç değişmezse bir de Power Limit'i %110 yapmayı dene.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı