R5 3500X RTX 2060 oyunlarda "fatal error" hatası

Mehdi

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Özel Güvenlik
Herkese merhabalar. Teknobiyotik'den güzel bir sistem aldim kendime. Başlıca özellikleri ise; AMD Ryzen 5 3500X işlemci. ASRock B450M anakart. 16 GB DDR4 3000 MHz RAM. Galax RTX 2060 6 GB 1 Click OC ekran kartı.

Sorunum ise şu; PUBG Lite oynar iken aşağı da fotoğraf da belirttiğim fatal error hatası alıyorum. Bu hatayi her 2 3 oyun sonrasın da alıyorum. PC'ye tertemiz UEFI Win 10 Pro 1903 64 Bit sürümü kurdum. Her şeyi tertemiz kendim manuel olarak güncelledim. Fakat bu hata vermeye devam ediyor.

Steam'da bu hatayi daha hiç almadım. Belki de Steam'da çok takılmadığım için olabilir. Sorun sizce nere de? Isı değerlerim falan her şey harika ustelik...

Dosya Ekleri

• IMG-20200320-WA0005.jpg
    IMG-20200320-WA0005.jpg
    177,2 KB · Görüntüleme: 34
1903 sürümü çok eski. Sürümden kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Attığım siteden aracı kullanarak, ISO dosyasını indirip tekrar format at.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1903 sürümü çok eski. Sürümden kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Attığım siteden aracı kullanarak, ISO dosyasını indirip tekrar format at.

Yalniz bir clanimiz var. Orada çoğunluk rahat 10 kişi Win 10 1903 ayni sürümü kullaniyoruz. Hatta benim sistemimin aynısını bir başka arkadaşımız aldi. Onda bu sorun yok.

Bunu indirin ve tekrar deneyin. Kasanız nedir? Sıcaklık yüzünden hatayı alıyor olabilirsiniz.

Bunu indirin ve tekrar deneyin. Kasanız nedir? Sıcaklık yüzünden hatayı alıyorsunuz.
Zaten bunu kullanıyorum. Kasa dark guardian mini 4x12cm fanli. Ekran kartım 70 i geçmiyor. İşlemcim 50 yi gecmiyor. Isı değerlerim harika..
Deneyip dönüş sağlayacağım akşam..

Logfile Steam PUBG aldığım crash hatasi. Lite de daha fatal error hatasi vermedi. Verdiği an onu da atacağım size.
PUBG Lite hata veriyor ama raporlamiyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı