GTX 660Ti Mad Max'i Kaldırır mı?

NoQxyGen

Hectopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524188536
Çok klişe bir soru ama sormam gerekiyor. Az para değil oyun :D
Sistem kötü biliyorum fakat bu site bazen yanlış gösteriyor birde size sormak istedim.
Bu arada 8 GB RAM bulunmakta dizüstünde.

capture-20150907-234927.png

GTX 660Ti kaldırır. Sizin kullandığınız ekran kartı nedir acaba?
Modaretörlerin yanlış düzenlemesi yüzünden engellendiğim için cevap yazamadım. GTX 660Ti zaten minumum gereksinimi. Bende resimde de gördüğünüz gibi AMD Radeon HD 7600M bulunmakta. Yine resimde gördüğünüz gibi bütün alt kategorileri gereksinimi karşılıyor fakat bu siteye göre kaldırmıyor görünüyor. Daha öncede Call of Duty: Advanced Warfare'da böyle göstermişti ama oyunu 40 FPS oynayabilmiştim. Sizce kaldırır mı?

Modaretörlerin yanlış düzenlemesi yüzünden engellendiğim için cevap yazamadım. GTX 660Ti zaten minumum gereksinimi. Bende resimde de gördüğünüz gibi AMD Radeon HD 7600M bulunmakta. Yine resimde gördüğünüz gibi bütün alt kategorileri gereksinimi karşılıyor fakat bu siteye göre kaldırmıyor görünüyor. Daha öncede Call of Duty: Advanced Warfare'da böyle göstermişti ama oyunu 40 FPS oynayabilmiştim. Sizce kaldırır mı?
Ben de kaldıracağını pek sanmıyorum.

Bende öyle düşünmüştüm :D Neyse seneye yeni bilgisayar alınca oynarım. Ancak ben yinede indirip bir deneyeyim. Çünkü bu siteye göre CoD:AW en düşük ayarlarda kaldırması lazım ama bende orta ayarlarda 40 FPS alıyordum. Zorlamadan oynatırsa ne mutlu bana.

Denedim oyunu. orta ayarlarda 35 FPS oynayabildim. 2 saat oynadım bilgisayarı da zorlamadı. Bundan sonra internetteki sitelere güvenim kalmadı. Kendim denemeden belli olmuyor arkadaş :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı