GTX 670 Sistem Tavsiyesi

Hakkı Özcan

Hectopat
Vatan Bilgisayar'ın yeni indirimiyle beraber şu sistemi topladım. Eğer yarın da %30 devam ederse alacağım fakat kasa seçemedim ve bu topladığım sistemden emin olmak istiyorum. Sizce değiştirilecek parça var mı ek bir parçaya ihtiyaç var mı?

Sistem:

tz4d7.png

1800-2000 Lirası olursa uygun olur.

Bu arada konu başlığını yanlış yazmışım kusura bakmayın. Gtx 760 için yazmalıydım

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kasa olarak Corsair 300r uygun olacaktır. Kasa beraberinde 600W 80 plus güç kaynağıyla geliyor. Unuttuğum bir şey yoksa kasada eksik parça yok ancak istersen dvd okuyucu alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kasa olarak Corsair 300r uygun olacaktır. Kasa beraberinde 600W 80 plus güç kaynağıyla geliyor. Unuttuğum bir şey yoksa kasada eksik parça yok ancak istersen dvd okuyucu alabilirsin.

Bende Corsair 300r'yi düşünmüştüm gerçekten güzel kasa.
Dvd Layer'ım var. İşlemci soğutucusu gerekir mi?
Sistemde oyun amaçlı ama photoshop vs ilede ilgileniyorum.

İşlemcin normal şartlar altında çok fazla ısınmaz ancak bir işlemci soğutucusu alırsan işlemciye O.C. yapsan bile ideal sıcaklıklar alırsın. Bu yüzden arta kalan paranla bir işlemci soğutucusu almanı tavsiye ederim. Ayrıca daha sonra kasana ssd ekleyip kasanın gücüne güç katabilirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı