GTX 670 ve Q9300 nasıldır?

CeltySturluson

Kilopat
Daha fazla  
Q9300 ile GT640 kullanıyorum. Memnunum açıkçası, e-spor oyunları için kullanıyorum bilgisayarımı ve gayet yeterli bir performans alıyorum (Gözüm alıştığından dolayı e-spor oyunlarını 900p oynuyorum, onun da yardımı var.) ama ufak tefek single oyunlara girmek için bir GTX 670 taksam performansta ne kadar artış görürüm? Darboğaz olur gibisinden yorumlar yapmazsanız sevinirim. Ben de farkındayım olacağının.

Hocam çok az darboğaz yapabilir. GTX 670'in üzerine biraz daha bütçe varsa daha iyi bir işlemci takabilirsiniz.
Modlu Xeon kullanabilirsiniz. Hocam merak ettim hangi oyunları oynuyorsunuz?

Hocam çok az darboğaz yapabilir. GTX 670'in üzerine biraz daha bütçe varsa daha iyi bir işlemci takabilirsiniz.
Modlu Xeon kullanabilirsiniz. Hocam merak ettim hangi oyunları oynuyorsunuz?

İnanılmaz gecikmiş bir cevap yazacağım özür dilerim. Şu an Naruto shippuuden Ultimate ninja storm serisi, Valorant, League of Legends, Deep rock galactic, Paladins, Payday 2 oynuyorum. Bu oyunlara sistemim şu an yetiyor fakat arkadaşlarım Monster Hunter: World ve onun ayarında oyunlara çağırdığında giremiyorum.

Q9300 ile GT640 kullanıyorum. Memnunum açıkçası, e-spor oyunları için kullanıyorum bilgisayarımı ve gayet yeterli bir performans alıyorum (Gözüm alıştığından dolayı e-spor oyunlarını 900p oynuyorum, onun da yardımı var.) ama ufak tefek single oyunlara girmek için bir GTX 670 taksam performansta ne kadar artış görürüm? Darboğaz olur gibisinden yorumlar yapmazsanız sevinirim. Ben de farkındayım olacağının.
Güç kaynağı ve kasa uygunsa GTX 670 iyi olur.

Kasam eski bir kasa güç kaynağım ise 500 Watt.
Güç kaynağı sağlam ve iyi bir marka ise sıkıntı yaşamazsınız zaten. Kasa konusunda da ekran kartı boyutlarını kontrol edin ayrıca kasa içi havalandırmasına da dikkat edin. Eski nesil ekran kartı sonuçta kışın soba niyetine kullanılır ama yazın sıcak yapmasın. Şaka bir yana gerçekten ısınan kartlar. Alacağınız kişiden uzun süreli bir furmark testi isteyip maksimum sıcaklık değerlerini de gözden geçirin.

Geri
Yukarı