GTX 690 yerine GTX 970 Almak

Daha fazla  
Genelde oyun oynarken kullandığım bir bilgisayarım var ve bu bilgisayarım EVGA GeForce GTX690 ekran kartı kullanıyor ( 2 yıldan uzun süredir). Bu ekran kartı yerine Asus GTX970 alacak bütçe ayırdım ama kararsız kaldım. Çok etki eder mi? Yoksa biraz daha bütçe ayırıp daha üst seviye bir ekran kartı mı almam daha mantıklı olur?

Genelde oyun oynarken kullandığım bir bilgisayarım var ve bu bilgisayarım EVGA GeForce GTX690 ekran kartı kullanıyor ( 2 yıldan uzun süredir). Bu ekran kartı yerine Asus GTX970 alacak bütçe ayırdım ama kararsız kaldım. Çok etki eder mi? Yoksa biraz daha bütçe ayırıp daha üst seviye bir ekran kartı mı almam daha mantıklı olur?

Sanırım siz üst seviye ekran kartı kullanan birisiniz. 970 mantıksız olur. Bence bir sonraki nesilin 80li kartını alın artık adı 1080 mi olur bilemem ama. Demek istediğim değiştirdiğinize deysin.

Kullandığınız monitöre ve karttaki Vram miktarına göre değişir.
Oyunu 1080p'de oynayacaksanız Gtx 970'e geçmenin bir anlamı yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı