GTX 750 Sistem Assassin's Creed Unity Kaldırır mı?

JaCKHaLL05

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sistemim GTX 750, 8 GB DDR3 1333MHz RAM ve Intel Core i5 2400 işlemcim.

Öncelikle sistemim AC Unity kaldırır mı, kaç FPS alırım?
Bir de ekran kartını GTX 950'ye yükseltsem nasıl olur oyunlarda?

@Arkham Kn1ght 1050 Tİ 960'dan daha performanslı bir karttır. 1050 Tİ'a geçebilir işlemcisi yeterliyse.
@Ali129 Yanlış bilgi verme kardeşim. GTX 1050 Tİ, GTX 960 modelinden performanslı ve daha güncel bir kart. Örneğin 780 Tİ da RX 470, GTX 970 performansında bir kart. Bi altı da 1050 Tİ oluyor. Düşün artık.
Ben GTX 960 1050Ti'dan güçlü demedim, dengidir dedim. Okuduğunu iyi anlayamıyorsun. Mimarisi daha yeni olduğu için GTX 1050Ti biraz daha güçlü olabilir. Yanlış bilgilendirme yaptığım falan yok.
@JaCKHaLL05 GTX 960 Aliexpress'te yurt dışından 2.el getirtildiği için bu kadar ucuz.

Ben GTX 960 1050Ti'dan güçlü demedim, dengidir dedim. Okuduğunu iyi anlayamıyorsun. Mimarisi daha yeni olduğu için GTX 1050Ti biraz daha güçlü olabilir. Yanlış bilgilendirme yaptığım falan yok.
@JaCKHaLL05 GTX 960 Aliexpress'te yurt dışından 2.el getirtildiği için bu kadar ucuz.
Hocam o zaman ben biraz daha para biriktirip Aliexxpress'ten 500TL'ye GTX 960 alıyım de mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Arkham Kn1ght 1050 Tİ 960'dan daha performanslı bir karttır. 1050 Tİ'a geçebilir işlemcisi yeterliyse.
@Ali129 Yanlış bilgi verme kardeşim. GTX 1050 Tİ, GTX 960 modelinden performanslı ve daha güncel bir kart. Örneğin 780 Tİ da RX 470, GTX 970 performansında bir kart. Bi altı da 1050 Tİ oluyor. Düşün artık.
Hocam peki bana siz ne önerirsiniz 400 TL'ye Aliexpress'ten ekran kartı?
1080p de bile yüksek ayarlarda 40-50 FPS rahat alırsın.
Hocam ciddi misin ya gerçekten alır mıyım?

Dostum a.c gibi oyunları sadece ekran kartıyla oynayamazsin. İşlemci gücü gerektiren oyunlar bunlar aynı zamanda. Yani işlemci ekran kartı uyumu da önemli. Bence sen en iyisi youtubea işlemci ve almak istediğin ekran kartını yazıp oyunlarda alacağı ortalama değer hakkında fikir sahibi ol. Pratikte o bundan iyi şu bundan kötü diye herkes konuşuyor. Ama gerçek deneyime gelince durum değişebiliyor. Sana tavsiyem budur öncellikle. Sonra bakarsın bütçene göre hangisini almak daha mantıklı diye

Merhaba arkadaşlar, sistemim GTX 750, 8 GB DDR3 1333MHz RAM ve Intel Core i5 2400 işlemcim.

Öncelikle sistemim AC Unity kaldırır mı, kaç FPS alırım?
Bir de ekran kartını GTX 950'ye yükseltsem nasıl olur oyunlarda?
Bende var 8 GB RAM ile fazlasıyla kaldırıyor.

Hocam internetten baktım da GTX 750 Ti ile 45-50 FPS veriyor oyun orta ayarlarda ama benimki GTX 750 güvenemiyorum açıkcası.
Şu video senin sistemin galiba.
Oddysey en son çıkan oyunu. Buna göre degerlendir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı