GTX 750 Ti 2 GB vs GTX 1050 Ti 4 GB

Neredeyse aynıysa 1050 ti alın derim fakat 1050 ti ekran kartına vereceğiniz parayla RX 570 hatta belki 580 alıp, aynı fiyata(belki daha düşük)daha yüksek performans alabilirsiniz, ayrıca işlemcinizi öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:
Aynı fiyat derken ? GTX 1050 Ti tabi ki de daha performanslı. Sanırım 2.el alacaksınız. 1050 Ti'ın linkini atabilir misiniz ? Aynı fiyat demeniz beni şüphelendirmedi değil.

750 Ti artık üretilmiyor bile. Belki merdiven altı Çinli firmalar üretiyordur. Yeni bir kart değil yani. Performans ve mimari olarak çok farklılar. Ayrıca 1050 Ti fiyatına RX 570-580 alınıyor. Muhtemelen Çinden almayı düşünüyorsunuz, bulaşmayın derim.

Yakında bir ekran kartı almayı düşünüyorum. İkisinin fiyatı da aynı neredeyse. Sizce hangisini almalıyım?
Sanırım AliExpress' den satın alacaksın ve muhtemelen bize sorduğun GTX1050Tİ sahte bana ürünlerin linkini atarmısın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı