GTX 750 Ti 4 GB ve R3 1200 AF sistem alınır mı?

Kasa bu Teknobiyotik A1.5 - AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, GTX 750Ti 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı | Teknobiyotik

Daha önce de böyle bir konu açmıştım fakat parayı toparlayamadım için ve kasaya zam geldiği için alamadım o yüzden bu sistemi almayı düşünüyorum. Alınır mı? Oyun testleri bana cazip geldi bir de buraya sormak istedim.
Hocam eğer o siteden alışveriş yapmaya kararlıysanız, Bu kasayı alın lakin SSD'yi değiştirin ve 1 adet RAM daha ekleyin.

Hocam eğer o siteden alışveriş yapmaya kararlıysanız, Bu kasayı alın lakin SSD'yi değiştirin ve 1 adet RAM daha ekleyin.
Hocam sistem gayet güzelmiş bende apu sistem düşünüyorum.
SSD'yi FP olarak hangi model ile değiştireyim ?
ve son olarak da FP olarak önerebileceğiniz bir monitör var mıdır 700-800 lira bandında ?

ve son olarak da FP olarak önerebileceğiniz bir monitör var mıdır 700-800 lira bandında ?
Var tabii ki hocam buyurun;
Monitör : ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms (HDMI+VGA) Full HD Monitör UM.WE0EE.A01 | Trendyol
SSD : Adata XPG Gammix 256 GB S11 PRO NVMe alın, zaten özelleştirme kısmında o SSD'yi görürsünüz.
Şimdiden hayırlı olsun! Yalnız 250w güç kaynağı çok düşük, ileride sistem yükseltmek istediğinizde arttırmak zorundasınız. Ayrıca RAM arttırmayı da unutmayın. Buyurun hatta test videosunu da atayım. Yalnız adam ekran kaydı yapıyor. Yani aldığınız FPS değerleri daha fazla olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Var tabii ki hocam buyurun;
Monitör : ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms (HDMI+VGA) Full HD Monitör UM.WE0EE.A01 | Trendyol
SSD : Adata XPG Gammix 256 GB S11 PRO NVMe alın, zaten özelleştirme kısmında o SSD'yi görürsünüz.
Şimdiden hayırlı olsun! Yalnız 250w güç kaynağı çok düşük, ileride sistem yükseltmek istediğinizde arttırmak zorundasınız. Ayrıca RAM arttırmayı da unutmayın. Buyurun hatta test videosunu da atayım. Yalnız adam ekran kaydı yapıyor. Yani aldığınız FPS değerleri daha fazla olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O monitörün yerine bunu öneririm:

Ben kullanıyorum gayet memnunum geçen hafta itopya monitör fırsatları varken 599 TL'ye almıştım tabi şimdi 770 olmuş.

Geri
Yukarı