GTX 750 Ti aygıt durduruldu hatası veriyor

Halil1324

Hectopat
Yer
Neden Merak Ettiniz Acaba
Daha fazla  
Beyler bilgisayarı açtığımda başta scaning and repairing yazısı çıktı. Sonra yeşil ve mor çizgiler çıktı. Ben de hemen GeForce Experience'a baktım fakat bir işlem yapamadım. Sonra aygıt yöneticisini açtım ve GTX 750 Ti yazısının yanında bir ünlem açıklamasında da Windows bu aygıtı durdurdu yazıyordu. Bunun bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler bilgisayarı açtığımda başta scaning and repairing yazısı çıktı. Sonra yeşil ve mor çizgiler çıktı. Ben de hemen GeForce Experience'a baktım fakat bir işlem yapamadım. Sonra aygıt yöneticisini açtım ve GTX 750 Ti yazısının yanında bir ünlem açıklamasında da Windows bu aygıtı durdurdu yazıyordu. Bunun bir çözümü var mıdır?

Aynı sorunu bende yaşamıştım, öncelikle sırayla şu adımları deneyebilir misiniz?
1-) Ekran kartı sürücüsünü silip yeniden kurmak.
Windows'u güvenli modda başlatıp DDU ile ekran kartı sürücünüzü silin ve yeniden kurun. Ardından sisteminizi yeniden başlatın. Sorun hâla devam ediyor ise
2-) Temiz kurulum yapmak.
Ayarlar>Kurtarma>Sıfırla kısmından sisteminizi sıfırlayabilirsiniz. Eğer sisteminizi buradan sıfırlayacaksanız "Her şeyi kaldırın ve sürücüyü temizleyin" seçeneğini evet yapmalısınız. Eğer sorun yazılımsal ise Windows'u yeniden kurduğunuzda kesinlikle sorun çözülecektir, çözülmez ise sorun donanım kaynaklı olabilir. Tamirciye götürebilirsiniz. Eğer sorununuzu çözdüysem mesajımı çözüldü olarak işaretlemeyi unutmayın. İyi forumlar. :)

Son düzenleme:
.
Beyler bilgisayarı açtığımda başta scaning and repairing yazısı çıktı. Sonra yeşil ve mor çizgiler çıktı. Ben de hemen GeForce Experience'a baktım fakat bir işlem yapamadım. Sonra aygıt yöneticisini açtım ve GTX 750 Ti yazısının yanında bir ünlem açıklamasında da Windows bu aygıtı durdurdu yazıyordu. Bunun bir çözümü var mıdı.
hata kodunu belirtirsen yardım edebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı