GTX 750 Ti CS:GO Düşük FPS Problemi

• Konuyu başlatan Rechy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 2B
Her yeni sürücüde öyle yapman tavsiyem olur.
Her yeni sürücüde olmasa bile, her ay mutlaka 1 defa yapacağım. Teşekkür ederim tekrardan.
Dün akşam uyguladığım işlem sonrası düzelen FPS sorunu, bu akşam tekrar nüksetti. Sanırım yapılan işlem kalıcı bir çözüm değil. Bu konu hakkında fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Ddu nedir kardeşim? Ben de de aynı sıkıntı var da
Ekran kartı sürücülerini, hiç bir kalıntı bırakmadan silebilen ve temiz kurulum yapmanıza olanak sağlayan bir program diyebilirim. İşlemin nasıl uygulandığına dair bilgiyi youtube üzerinden edinebilirsiniz. Bende bilmiyordum, internetten araştırarak öğrendim, gerekli bilgi internet üzerinde mevcut.

Ekran kartı sürücülerini, hiç bir kalıntı bırakmadan silebilen ve temiz kurulum yapmanıza olanak sağlayan bir program diyebilirim. İşlemin nasıl uygulandığına dair bilgiyi youtube üzerinden edinebilirsiniz. Bende bilmiyordum, internetten araştırarak öğrendim, gerekli bilgi internet üzerinde mevcut.
Çok teşekkür ettim hocam, senin sorunun hâlâ devam ediyor mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı