GTX 750 Ti CS:GO Düşük GPU Kullanımı Sorunu

CptChivas

Hectopat
Merhaba. Q9400 işlemci, 6 GB RAM, GTX 750 Ti ekran kartına sahibim. Her ne yaptıysam CS:GO'da GPU kullanımım %60'ı geçmedi. Dolayısıyla aldığım FPS de ona göre düşük. Driver'ım güncel. Windows 10 kullanıyorum. Var mı bir çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam pek fazla bir bilgim olmasa da benim düşüncem NVİDİA sürücüsü sürümünden kaynaklı.
DDU programı ile driverleri kaldırın ccleaner programıyla güzelce temizleyip şu sürümü indirip deneyin:
352.63-desktop-win10-64bit-international-beta

Merhaba. Q9400 işlemci, 6 GB RAM, GTX 750 Ti ekran kartına sahibim. Her ne yaptıysam CS:GO'da GPU kullanımım %60'ı geçmedi. Dolayısıyla aldığım FPS de ona göre düşük. Driver'ım güncel. Windows 10 kullanıyorum. Var mı bir çözümü?
Aynı sorun bendede var.Yeni ekran kartı sipariş ettim.Nvidianın kasıtlı yaptığını düşünüyorum.Lol da bile 20 fps veriyor gpu kullanımı hiç artmıyor.

Grafikleri yükseltmeyi denediniz mi ?
Evet, denedim. GPU kullanımı artıyor ancak FPS ' de düşüş oluyor.
Hocam pek fazla bir bilgim olmasa da benim düşüncem NVİDİA sürücüsü sürümünden kaynaklı.
DDU programı ile driverleri kaldırın ccleaner programıyla güzelce temizleyip şu sürümü indirip deneyin:
352.63-desktop-win10-64bit-international-beta
Dediğiniz gibi DDU ile driver kaldırdım. Sonra önerdiğiniz sürümü kurdum. Sonuç aynı, hiçbir şey değişmedi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı