GTX 750 Ti CS GO Düşük Performans

efeonura

Hectopat
Merhabalar sizlere küçük bir sorum nvidia gtx 750 ti aldım. Ama 1024-768 çözünürlükte youtube en düşük ayarlarda 400 FPS alıyordu bense aynı ayarlarda en fazla 160 FPS alıyorum. Bunun sorunu ne olabilir? Format falan mı attırmalıyım? NOT= 600 wat güç kaynağım var.

Dosya Ekleri

• technopat.png
    technopat.png
    82,4 KB · Görüntüleme: 280
Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağıyla ilgili olduğunu düşünmüyorum ancak işlemcini falan atarsan daha kapsamlı yardımcı olacağım.Fakat 750ti ye vereceğin paraya biraz daha ekleyip gtx 960 alman çok çok daha faydalı olurdu.:kararsız:

Berat sağol arkadaşım o ram i alacağına 8gb 1866/2133 mhz ram alıp işlemcine o parayı verseydin olmuyormuydu güzel kardeşim.Nedeni işlemcindir eski ve kötü bir işlemcin var fps sadece ekran kartı değildir acaba izlediğin videolarda hani 400 fps alan adamların işlemcisi seninkinden miydi?:kararsız:

Ramla psu ile alakası yok msı afterburner kur ve gpu cpu kullanımlarına bak oranlar normal ise 1024-768 de düşük ayarlarda oynadığını düşünüyorum bu yüzden ekran kartı kullanılmaz %20 %50 arası olur özeti: Afterburner ile gpu cpu kullanımı grafiklere bak sıkıntı yok ise nvidia denetim masası+3d ayarlardan ''maksimum performansı tercih et'' seçeneğini seç(Biraz kurcalarsan bulursun sanırım dengeli falan yazması lazım)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı