GTX 750 Ti Ekran kartından ses geliyor

ImmortallTurk

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle PC'yi alalı 2 ay oluyor. GTX 750 Ti ekran kartım var yanında AMD Ryzen 3 1200 AF 8 GB RAM ve 350 Volt PSU kullanıyorum, toplama bir PC Teknobiyotik'ten hazır bir şekilde aldım, son 1 haftada bu ses çıkmaya başladı. Ses böyle hani deprem olurken vitrin vs. içindeki bardak çanak sallanır ve gıcırdama sesi çıkarır ya aynı öyle bir ses çıkıyor. EKRAN KARTINDAN geldiğine eminim çünkü EKRAN KARTININ fanını elimle durdurduğum zaman ses gidiyor bıraktığım zaman elimi çektiğim zaman tekrardan başlıyor. Bu bir arıza mıdır yani bir sorun mudur yoksa PC'nin yani ekran kartının kendi sesi midir normal midir? Yahut bu ses ileriki zamanlarda bana bir sorun açar mı? Sesten şikayetçi değilim bir sorun değilse eğer. Şimdiden teşekkürler:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanın zorlanıyor gibi geldi bir temizlemeyi denesen iyi olur.

Arkadaşlar rahatsız edici bi ses değil azcık tilt ediyo beni. Onun nedenide bir süre yokken bir süre sonra çıkması. Ekran kartının kendi çalışma sesi olabilirmi? oyundayken de aynı azcık sesi chromda dolaşırkende yine azcık bi sorun değildir diye umut ediyorum
Arkadaşlar rahatsız edici bi ses değil azcık tilt ediyo beni. Onun nedenide bir süre yokken bir süre sonra çıkması. Ekran kartının kendi çalışma sesi olabilirmi? oyundayken de aynı azcık sesi chromda dolaşırkende yine azcık bi sorun değildir diye umut ediyorum
Lütfen bir yanıt verirseniz çok sevinirim..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı