GTX 750 Tİ FPS düşme sorunu

semihss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2 gün önce i3 4130 GTX 750TI tabanlı bir PC topladım. Google'den Nvidia driver indirdim ve güncelledim. H1Z1 10, 13 FPS arası spintires 14, 15 FPS arası alıyorum ve 30 40 DK oynadım halde fan falan dönmedi. Teknik bir arıza mı ? Yoksa başka bir şeymi indiriceceğim ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kuruduğunuzu varsayıyorum. Kullandığınız soğutma Strix veya T.F ise belirli bir sıcaklığa kadar fanlar dönmez. Sürücüleri donanım kimlikleri ile web sitelerinden güncelleyin.

Arka planda ekstradan çalışan bir güvenlik programı varsa kapatın, nvidia denetim masasında ekran kartı ayarlarında (yerini tam hatırlamıyorum) tam performansı ayarlayın keza aynı şeyi güç tüketimi içinde aynı şeyi gerçekleştirin.

İşlemcinin frekansı ne durumda hocam, belki CPU'nuz tasarruf modundadır, BİOS'dn kontrol ediniz derim. Diğer tavsiyem NVİDİA denetim masasından (ayarlardan) varsayılan grafik işlemci olarak ekran kartınızın grafik işlemcisini seçiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı