GTX 750 Ti GTA5'i yüksek ayarlarda açar mı?

Onur C

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. İ5 işlemci 4460 gtx750ti ekran kartı ve 8 gb ram almayı düşünüyorum. Sizce yüksek ayarlarda oynatır mı?

i3-4150 ve GTX 750Ti ile neredeyse Ultra ayarlara yakın ayarda 35FPS alıyor oyun FullHD çözünürlükte. Yüksek ayarda ve o işlemciyle çok rahat oynarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 1080p High-Ver High ayarlarda 40 fps civarı oynarsın. Aynı kartla ben oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağın çözünürlüğe bağlı. Ben i5-2400 ve 750Ti ile 1440x900 çözünürlükte oynuyorum. Bütün ayarlar sonda ve aldığım fps 30-40 arası ama full hd oynayacaksan bu fpsyi alman imkansız.

İşlemcin gayet iyi ram da yeterli olacağı için pek sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Rahat +35 fps oynarsın. İlla 750 Tİ olmayacaksa R7 370 öneririm arasındaki fiyat farkı, az performans farkı fazladır. Bütçemi yükseltirim diyorsan GTX 950 de iyi bir seçim olabilir.

750Ti GTA V'yi High ayarda 60 FPS ile oynatır fakat bütçenizi arttırıp çok daha güncel olan GTX 950'ye geçmeniz daha iyi olacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı