GTX 750 Ti Günümüz İçin Yeterli mi?

Şu cümleden hiçbir şey anlamadığın ve atıp tuttuğun belli oluyor:

1080p çözünürlük ve orta ayarlarda Sekiro, Control, DMC 5 oynadım. Hepsi de 2019'da çıkan oyunlar. 35 FPS'in altına indiğini hatırlamıyorum en düşük 35 idi. Rahatlıkla oynanıyor yani bilmediğin bir şey hakkında konuşuyorsun ve hala inkar ediyorsun.

Sakin olun biraz, 2. bilgisayarımda 2GB EVGA FTW 750 Ti + i5 2500 var, söylemiş olduğunuz değerlerin benzerini ben de elde edebiliyorum aynı şekilde, ancak 30-40 FPS aralığı akıcı bir oynanış deneyimi sunmadığından kaliteli ve akıcı oyunculuk terimiyle uyuşmuyor bu zamanda. Ayrıca 2014 ve sonraki yıllarda çıkmış biraz daha eski oyunlarda uygun grafik ayarlarında 1080p'de 60 FPS ve üstü değerler alınabiliyor elbette. Kullanıcısına ve beklentilere göre uygun ayarlarda hala iş görebilecek bir kart, fazla yormayın kendinizi, göreceli bir durum bu aslında.

Sakin olun biraz, 2. bilgisayarımda 2 GB EVGA FTW 750 Ti + i5 2500 var, söylemiş olduğunuz değerlerin benzerini ben de elde edebiliyorum aynı şekilde, ancak 30-40 FPS aralığı akıcı bir oynanış deneyimi sunmadığından kaliteli ve akıcı oyunculuk terimiyle uyuşmuyor bu zamanda. Ayrıca 2014 ve sonraki yıllarda çıkmış biraz daha eski oyunlarda uygun grafik ayarlarında 1080P'de 60 FPS ve üstü değerler alınabiliyor elbette. Kullanıcısına ve beklentilere göre uygun ayarlarda hala iş görebilecek bir kart, fazla yormayın kendinizi, göreceli bir durum bu aslında.

GTX 750 Ti adlı ekran kartının günümüz için uyumlu olmadığını hepimiz biliyoruz zaten. "Sekiro" gibi oyun için bile çok iyi performans bence.

Şaka mısın yoksa taklit mi yapıyorsun? Arkadaşım GTX1050 kullanıcısıyım diyorum imzamda da sistemim mevcut nasıl atıp tutuyor olabilirim? Seninkinden daha iyi bir cihazla bile yeni nesil oyunları keyifli bir şekilde oynayamıyorum atıp tutuyor diyorsun. Tecrübe edindiğim oyunculuk deneyimini söylüyorum sana atıp tuttuğum falan yok.

Hayır RTX2080 kullanıp böyle konuşuyor olsam tamam dicem, ben yanlış biliyorum. Ulan kendim senin kartın gibi low-end seviyesinde bir kart kullanıyorum aramızda çok fark yok nasıl uyduruyor olabilirim :D

Sen neyden bahsediyorsun hala :D. Alttaki yazdığında demişsin ki "750 Ti günümüz oyunlarının yanında esamesi okunmaz." Nereden biliyorsun açmayacağını? 750 Ti ile test ettin mi bu oyunları? Ben diyorum ki GTX 750 Tİ ile 2019 oyunlarında 1080p'de 35 45 FPS alıyorum. Sen hala diyorsun yok ben 1050 ile oynayamazken daha düşüğü nasıl oynatsın.
10 sene önceki oyunları oynamak için yeterli, günümüz oyunlarının yanında esamesi okunmaz. Zaten giriş seviyesi Nvidia kartları en fazla 2 sene dayanıyor, sonra çöp oluyor. GTX750 Ti'da o çöplerden biri.

10 sene önceki oyunları oynamak için yeterli, günümüz oyunlarının yanında esamesi okunmaz. Zaten giriş seviyesi Nvidia kartları en fazla 2 sene dayanıyor, sonra çöp oluyor. GTX750 Ti'da o çöplerden biri.
kardeşim abartma istersen bende 1050ti var 4 senedir kullanıyorum istersen boş yapma.

Geri
Yukarı