1050 Ti Günümüz İçin Yeterli mi?

Bana yeterli gelmiyor, 5700 ve 5700XT ile umduğumu bulamadım. Yeni nesil yeşilleri bekliyorum. İlk fırsatta yenileyeceğim.

1050ti r5 1600 8g ram var oynadıgım oyunlardan en düsük fps aldigim gta5.witcher3 orta ayarlarda 60 altına düsmeden oynadım. kart suanlık seni götürür ama ömrü fazla yok onu söyleyeyim.satıp rx580 veya 1660 almaya bakiyorum
Bende yüksek ayarlarda 50 fps aliyorum
Senin
Laptop kullanıyorum İşlemci i5 3317u ekran kartı h amd hd 7670m (750ti ın yarı performansını veriyor) csgo oynanabilir en düşük te 100fps pubg lite ortada +60fps görüyorum. Günümüz oyunlarını haliyle oynayamıyorum. Ama ben mutluyum 8-9 senelik laptop. Pubg lite da gpu 88 İşlemci 93 dereceyi görmüşüğüm var. Pcnin plastiği ericek yakında 😂 1050ti bence sana 1 yıl daha iyi götürür
ki gene iyi benim laptop 90 95 arası geziyordu half lifede kışın yatakta ona sarilip uyuyordum :)

Hangi oyunları oynadığınıza bağlı olarak değişir, CS:GO tarzı oyunlarda yeterken battlefield gibi oyunlar için yeni ekran kartına ihtiyaç duyabilirsiniz.
1050Ti ile battlefield oynanır. Sosyaldeki herkes zengin heralde mükemmel fps almak istiyor. Bütçen varsa tabiiki geliştirebilirsin ancak burafa yetmez diyorlar diye kendini yükselticem diye hiç sıkmana gerek yok. (NOT:Sıfır alıcak olup da google da aratıp gelenler sakın 1050Ti almayın)

1050Ti ile battlefield oynanır. Sosyaldeki herkes zengin heralde mükemmel fps almak istiyor. Bütçen varsa tabiiki geliştirebilirsin ancak burafa yetmez diyorlar diye kendini yükselticem diye hiç sıkmana gerek yok. (NOT:Sıfır alıcak olup da google da aratıp gelenler sakın 1050Ti almayın)
Herkes sizin gibi normal çözünürlük, medium ayarlarda oynamayı sevmez.
Biz yeterlilik konusunda 1080p ultra ayarları baz alıyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı