GTX 750 Ti i3 10100F oyun performansı nasıldır?

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda böyle bir sistem alacağım bütçem fazla olmadığı için böyle bir sistem tercih ettim Valorant CS:GO GTA 5 oynuyorum kaç FPS verir sizce YouTube'da FPS testlerini bulamadım.

Kasa: Corsair Spec-Delta
Güç kaynağı: Gigabyte P550b GP-P550b 550W 80 Plus Bronze 120mm fan.
Anakart: H410M S2H.
İşlemci: i3 10100F 3.60 GHz Turbo 4.30 GHz.
RAM: 8x2 3000 MHz RAM.
Depolama: Kioxia-Exceria 500GB NVMe M.2 SSD.
Ekran kartı: Turbox GTX 750 Ti GDDR5.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe ne? Ekran kartı kötü.

O işlemciye en az GTX 1650 yakışır 750 Ti takmam ben o işlemciye.

Bende maalesef bu kadar bütçe ayırabildim :( bir de monitörüm 75 Hertz olduğu için maksimum 75 FPS göreceğim bu bilgisayarımda anca 30 FPS alabiliyorum benim amacım 1080p Low ayarlarda 75 almak.

Bütçe ne? Ekran kartı kötü.

Hocam bütçe maksimum bu kadar 2.el aldım ama ürünlerin garantisi var az kullanılmış hepsi 5500 tuttu.

O oyunlar içinse 750 Ti idare edecektir ama gidip RDR2 Cyberpunk oynayayım dersen oynatmaz.

Hocam benim o oyunlarda gözüm yok RDR2 sevmiyorum Cyberpunk desen doğru oynatmaz onun yerine Microsoft Store'dan Asphalt 9 oynarım çok seviyorum oynamayı.

Hocam bütçe maksimum bu kadar 2.el aldım ama ürünlerin garantisi var az kullanılmış hepsi 5500 tuttu.

Hocam benim o oyunlarda gözüm yok RDR2 sevmiyorum Cyberpunk desen doğru oynatmaz onun yerine Microsoft Store'dan Asphalt 9 oynarım çok seviyorum oynamayı.
Daha iyi şeyler çıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı