GTX 750 Ti i5 4460 Sistem RDR 2 kaldırır mı?

Parası yoksa oynamasın derken? Sen ne karışıyorsun? İster satın alır ister korsan oynar. 1080P düşük ayarlarda 30 FPS alacak, para mı versin?
Korsanda fps mi artıyor? İster satın alır, ister korsan oynar derken ne olduğun da belli oluyor. Hergün 1 lira, 50 kuruş biriktirseydi(çıkışından beri) şimdi alırdı.

Şuna bak hemen gelmiş korsancılar... Boşa gerek yok, 1080P Low 30 FPS için GTX 960 lazım aslında, 750 Ti ile biraz zor o iş. Çözünürlük düşürerek oynarsın ama.
950M 40 FPS veriyor 1080p'de low'da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zwormz testini yapmıştı. 1080p'de 30FPS çekemiyor, ancak 720p'de rahat çeker.
En azından 900P'de 30 FPS alır bence.

İndirim yok bir şey yok. Yeni kırılması da belli ediyor.

Parası yoksa oynamasın. Benim de yok bende oynamıyorum.

Oynama kardeşim ailemiz izin verse alırız herhalde bende oynuyorum korsan elimde 95TL var ailem aldırmıyor oyun 120TL'ye mouse alacağım onu dahi zar zor ikna ettim.

Hocam ben q9650 oc 4 ghz 1050ti ile denedim oynamayı ve 45-60 fps arası aldım 1080p de orta düşük karışık. Daha sonra hard diskim bozulunca çöp oldu internetim sıkıntılı olduğu için de birdaha indirmedim 😃 😃

Öyle bir kural yok sadece korsan oyun sitesi, linki vs vermek yasak. Kimse karışamaz ister korsan indirir ister satın alır size bir zararı yok virüs yerse onun hatası.

Zaten onun için dedim ister para verir ister vermez kendini örnek gösteriyor 'paran yoksa oynama' ne size soracak değilya.
Hocam ben Q9650 OC 4 GHz 1050 Ti ile denedim oynamayı ve 45-60 FPS arası aldım 1080P'de orta düşük karışık. Daha sonra hard diskim bozulunca çöp oldu internetim sıkıntılı olduğu için de bir daha indirmedim 😃 😃

Bende de Q6600 var ama oyuna o işlemci yetmedimi :D.
Oynama kardeşim ailemiz izin verse alırız herhalde bende oynuyorum korsan elimde 95TL var ailem aldırmıyor oyun 120TL'ye mouse alacağım onu dahi zar zor ikna ettim.
Haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı