GTX 750 Ti - i7-860 CS:GO 2 performansı nasıl olur?

• Konuyu başlatan MYTD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 375
İşletim sistemi
Windows 10

MYTD

Femtopat
Daha fazla  
RAM
4+4
Ekran kartı
GTX 750Tİ
İşlemci
İ7860
Biliyorsunuz ki Source 2 bu yaz çıkıyor. Ben de genellikle CS:GO oynayan birisiyim bu sistem ile çok fazla bir FPS kaybı yaşar mıyım?
4+4 GB RAM mevcut.

Sadece benim değil kimsenin fikri yok. Nasıl bir yorum bekliyorsun insanlardan?
İsim vermek yasak sanırım da bazı sitelere sorduğumda insanlar iyi/kötü fikirlerini belirttiler ve tartıştık bu konu hakkında.Bu yüzden bu soruyu sordum ve ilk verdiğim cevapta dediğim gibi fikrin yoksa yorum yapmayabilirsin.

Cyberpunk ,RDR2 gibi oyunlar çıkmadan önce de sormuştum ve garipseyen kimse olmamıştı.

Dostum bazı sızıntılarda Source 2'nin optimizasyonunun iyi olduğunu ve az miktarda etkilediğini duydum. Fakat "fps'i büyük ölçüde etkileyecek" diyen bir kitle de var.

Valve'nin oyunun sistem gereksinimini yükseltme riskini alacağını sanmıyorum çünkü oyuncularının çoğunun bilgisayarı ortalama. Ve sistem gereksinimi olarak ucu ucuna yetiyor. Bu yüzden %90 ihtimalle pek etkilemez fakat hala %10'luk bir ihtimal olduğunu da unutma.

Dostum bazı sızıntılarda Source 2'nin optimizasyonunun iyi olduğunu ve az miktarda etkilediğini duydum. Fakat "FPS'i büyük ölçüde etkileyecek" diyen bir kitle de var.

Valve'nin oyunun sistem gereksinimini yükseltme riskini alacağını sanmıyorum çünkü oyuncularının çoğunun bilgisayarı ortalama. Ve sistem gereksinimi olarak ucu ucuna yetiyor. Bu yüzden %90 ihtimalle pek etkilemez fakat hala %10'luk bir ihtimal olduğunu da unutma.

Yorumun için teşekkür ediyorum. Ben de fazla etkilemeyeceğini düşünen taraftayım çünkü grafiklerde aşırı değişme yok ve senin de dediğin gibi optimizasyonu iyi yaptıklarını düşünüyorum. Kaç yıl bekledik bi' zahmet iyi olsun yani :D

Geri
Yukarı