GTX 750 Ti için 250 watt PSU yeterli mi?

• Konuyu başlatan worcq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 628
Yok hocam OC yapmam. Normal kullanırım ana hızında.
Zaten kart güç girişi istemiyor bu da ne yaparsan yap 75W sınırını geçemezsin demek. Voltaj arttırmadan, ki güç girişi istemeyip voltaj arttırabildiğiniz hiçbir karta rastlamadım daha önce, frekans vermeniz güç çekimine o kadar fazla etki etmez.

Zaten kart güç girişi istemiyor bu da ne yaparsan yap 75W sınırını geçemezsin demek. Voltaj arttırmadan, ki güç girişi istemeyip voltaj arttırabildiğiniz hiçbir karta rastlamadım daha önce, frekans vermeniz güç çekimine o kadar fazla etki etmez.

Hocam en kötü MSI Afterburner'dan çekirdek hızını düşürürüm diye düşünüyorum.

Merhaba değerli forum üyeleri. Ben bir ekran kartı alacağım Gigabyte çift fanlı 4 GB VRAM GTX 750 Ti fakat içime bir kurt düştü. 250 watt yetmez diyorlar bende boş yere param gitsin istemiyorum. Bana bir PSU veya bu PSU'ya yetecek bir ekran kartı önerir misin?
o PSU yu o ekran kartıyla çalışırsan evinle beraber sende uçarsın böyle düşüncelere kapınmayın en kotu bronz serfitikalı 500 w psu alıp çalıştır o psu tam bir c4

o PSU yu o ekran kartıyla çalışırsan evinle beraber sende uçarsın böyle düşüncelere kapınmayın en kotu bronz serfitikalı 500 w psu alıp çalıştır o psu tam bir c4
Emin misin?

O PSU'yu o ekran kartıyla çalışırsan evinle beraber sende uçarsın böyle düşüncelere kapınmayın en kotu bronz serfitikalı 500W PSU alıp çalıştır o PSU tam bir C4.

Yanlış hatırlamıyorsam FSP birçok PSU markasına PSU üretiyor güvenilir bir marka 10 yıldır hiçbir sorun çıkarmadı bana.

Emin misin?

Yanlış hatırlamıyorsam FSP birçok PSU markasına PSU üretiyor güvenilir bir marka 10 yıldır hiçbir sorun çıkarmadı bana.
kendin ağzınla bile diyorsun 10 senelik buana kadar sorun çıkarmamışsa bundan sonra evını patlatmayacağının garantisi yok

Kendin ağzınla bile diyorsun 10 senelik buana kadar sorun çıkarmamışsa bundan sonra evını patlatmayacağının garantisi yok.

1705718276352.png

Sistemimi topladığımda çıkan sonuç. Yeterli diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı