GTX 750 Ti Linux dağıtımı önerisi

Ben bilgisayarı açtığımda bana iki seçenek mi çıkacak Windows or Linux gibi ayrıca benim dediğim özelliklerde en iyi olan hangisi Linux dağıtım paketi olarak.

Aşağıdaki gibi grub ekranı gelmesi lazım. Linux Mint veya Kubuntu kurabilirsin, ikisi de sisteminde iyi çalışır.

320px-GRUB_menüsü.png

Aşağıdaki gibi grub ekranı gelmesi lazım. Linux Mint veya Kubuntu kurabilirsin, ikisi de sisteminde iyi çalışır.

Eki Görüntüle 732476

Ubuntu, Kubuntu, Linux Mint bunlar işimi görür değil mi aralarında kullanabileceğim sanki bir sürü var deneyimi olan ve en iyisini bilen var mı herkes farklı diyor kafam karıştı.

Ubuntu, Kubuntu, Linux Mint bunlar işimi görür değil mi aralarında kullanabileceğim sanki bir sürü var deneyimi olan ve en iyisini bilen var mı herkes farklı diyor kafam karıştı.
Şahsen ben Ubuntu 20.04.1 LTS kullanıyorum ama sistem özelliklerim iyi ve çok akıcı bir deneyim oluyor. Ubuntu sistem gereksinimleri biraz fazla ama senin sisteminde de çalışır bence. Tasarımı da hoşuma gidiyor. Sana uyanı deneyerek bul bence.

Ubuntu'da bir sürü bug var. O yüzden önermiyoruz. Kubuntu'da Ubuntu tabanlı fakat kde masaüstü ortamı bulunuyor. Ubuntu'daki buglar olmadığı söyleniyor. Linux Mint'te Ubuntu ve Debian tabanlı. Genelde yeni başlayanlara Linux Mint öneriliyor ve gerçektende iyi bir dağıtım.

Ubuntu, Kubuntu, Linux Mint bunlar işimi görür değil mi aralarında kullanabileceğim sanki bir sürü var deneyimi olan ve en iyisini bilen var mı herkes farklı diyor kafam karıştı?
En iyisi diye bir şey yoktur. Çok fazla dağıtım var ve böylece çok fazla seçenek var. Hangisini beğendiyseniz o en iyisidir. Görünüm olarak beğenmeniz çoğu durumda yeterli olur, sistemin işleyişi çoğu dağıtımda aynıdır.

Geri
Yukarı