GTX 750 Ti Marka Seçimi

UfukKaynarr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, upgrade yapacağım için GTX750Ti gibi bi kart düşünüyorum. MSI, ASUS, EVGA olarak önümde duran 3 güçlü seçenek var. Sizce hangisini almalıyım ve neden? Upgrade yapmayı düşündüğüm kart ASUS GTX550Ti.

Bütçem gereği o kadar maalesef. Sıfır sistem toplayağım bu sistem kardeşim için. Üst sekment bi ekran kartı olmasına gerek yok. GTX950 fiyatını hakeden bi kart değil. F/P açısından 750Ti istedim.

EVGA çekirdek hızı konusunda daha bi önde? Fiyatada yansımış sizce farka değermi? GTX550ti 1080p için uygun değil, o yüzden 750ti alıyorum. Arada devasa farklar var..

GTX 750Ti çok daha güçlü neye dayanarak fark yok diyorlar anlamıyorum. Fi tarihinde kalmış bir mimariye sahip GTX550Ti aradaki farka değer upgrade etmek ama çok az daha bütçe yükseltme imkanınız varsa r7 370 almanız daha iyi olur tabi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı