GTX 750 Ti modelleri arasındaki fark ?

kooplaer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Gtx 750 Ti almaya karar verdim ama hangisini alacağımı bilemedim. Örnek verecek olursak.

Asus GTX750 Ti STRIX OC

MSI GTX750 Ti TwinFrozrGaming

Asus GTX750 Ti OC

Bunların arasındaki fark nedir? Performans olarak fark var mıdır ?

Arkadaşlar yardımcı olun. Bunların arasındaki fark nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarında sadece bellek ve GPU saat hızları, soğutma farkı bulunmakta. Asus GTX 750 Ti Strix veya MSI GTX 750 Tİ alabilirsin. Bu iki model arasından seçini yap.

Fan sesi benim için önemli değil bunlardan hangisi performans olarak en iyisi ?
Hepsinin performansı eşit. Hiçbirinin birbirine FPS üstünlüğü yok. Olsa olsa 1-2 fps oynar. Ben olsam Asus Strix alırdım. Belirli bir sıcaklığa kadar ısınmıyor.

Isınma işi önemli. Çünkü kart ısındıkça performans biraz biraz düşer. Daha yavaş ısınan ASUS Strix tercih edebilirsiniz.

Harici güç girişi bile olmayan MSI 750 Ti öneririm. Kablodan tasarruf. :p

Elbette birbirleri arasında fark var ama hiçbirindeki ne fan sesi, ne de performans size hayal kırıklığı yaşatmayacaktır. Tabi eğer güç kaynağı yeterliyse R7 265 öneririm.

Harici güç girişi bile olmayan MSI 750 Ti öneririm. Kablodan tasarruf. :p

Elbette birbirleri arasında fark var ama hiçbirindeki ne fan sesi, ne de performans size hayal kırıklığı yaşatmayacaktır. Tabi eğer güç kaynağı yeterliyse R7 265 öneririm.
GTX 750 TI Directx12 gelince daha güçlü olacak ve güncellemelerle GTX 770 kadar performans verecek. Bence R7 265, GTX 750 TI varken gereksiz :)

GTX 750 TI Directx12 gelince daha güçlü olacak ve güncellemelerle GTX 770 kadar performans verecek. Bence R7 265, GTX 750 TI varken gereksiz :)

Şimdi siz bu dediğinize inandınız mı peki?

Öyle bir dünya yok. 770 kadar performans verirse 770 de 970 kadar performans verir. Abartmayalım. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı