Çözüldü GTX 750 Ti Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TunahanSaygıner

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Önceden Rocket League'i sorunsuz oynayabiliyorum fakat artık oyuna giremiyorum. Steam'den oyunu başlattığım zaman bir süre sonra oyun pencereli bir şekilde karşıma çıkıyor ve pencerede "RocketLeague.exe (64 Bit DX11, cooked) yanıt vermiyor" yazıyor. Birkaç saniye sonra da farem donuyor ve mecburen bilgisayarı kapatmak zorunda kalıyorum.
Process Monitor raporum burada: Logfile.rar

Çözüm
Söylediğiniz gibi güncelledim fakat yine açılmadı. Önceden bilgisayarıma virüs bulaşmıştı. Bunu Kaspersky virus removal tool ile kaldırmıştım. Belki bu virüs bazı dosyalara zarar vermiştir diye düşündüm. Sonrasında bilgisayarıma format attım. Şu an oyunun açılıyor. Fakat her seferinde yanıt vermiyor olarak gösteriyor. Bunun sebebi olarak da oyunun sistem gereksinimleri sebebiyle bilgisayarım tam anlamıyla yeterli olmadığını düşünüyorum. Ama sonuç olarak oyun başarılı bir şekilde çalışıyor. Yanıtınız için teşekkür ederim.

Ekran kartın için çıkan son sürücü 2022 tarihli olmasına rağmen nedense eski sürüm kullanıyorsun. Sürücünü günceller misin?

PCI\VEN_10DE&DEV_1380&SUBSYS_84E11043&REV_A2

Sonuçtan haberdar et lütfen.
Bendeki Vega 8 grafik birimi de destekliyordu ama ekran kartı sürücüsünü yükleyene kadar aynı hatayı alıyordum. Sorun çözüldü, gerisi önemli değil.

Cevaplarınız için teşekkür ederim oyun açılıyor artık. Ama attığınız konudaki ekran çıkıyor (yanıt vermiyor yazan.) Sonrasında açılıyor oyun. ( bu arada 4 GB RAM var sanırım sondaki X 2'yi görmemişsiniz 😁)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı