GTX 750 Ti Sistem Amazing Spiderman Serisinde Kasma Sorunu

SaSWiski

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle meraba arkadaşlar. Ben 4 gün önce yeni bi sistem topladım ve spiderman serisini çok merak ederek son çıkan 2 oyununu da indirdim. İlk oyunda şehir içi dolaşırken fps problemi oldu. Ne yapsam düzelmedi. Bir umutla 2. oyunuda yukledim ve aynı şey malesefki 2. oyunda da var. Crack program ne varsa denedim ama düzelmiyor. Lütfen yardım edin.

amd a6400k 3.9 ghz
asus strix gtx 750ti 2gb
8 gb gskill 1600 mhz ram im var

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle işlemci darboğazı söz konusu. Oyun sırasında kasmaların olduğu anlardaki CPU/GPU sıcaklıklarını ve kullanım yüzdelerini MSI Afterburner ile gözlemleyip bizimle paylaşır mısın?

sürücülerimin hepsi güncel oyunu aşşa alıp speed fan ile cpu sıcaklığına her zaman bakarım 50 -55 max 57 gördüm suana kadar payday 2 goty yi ultra ayarlarda 45-60 fps alıyorum darboğaz söz konusu olamaz olsa bile 1 ay sonra işlemciyi değiştiricem en düşük ayarda bile aynı fps yı alıyorum oyunda

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı