GTX 750 Ti Sistem GTA 5 Açar mı?

Güzel bir bilgisayar olmuş ekran kartını benim açımdan R9 280 veya R9280x yaparsan daha iyi olur ama arada fiyat farkı var fakat R9 280 ile GTX 750ti arasında 100TL gibi bir fiyat farkı var 750ti yerine R9 280 öneririm.

FX 6300'den yukarısını tavsiye etmiyorum şahsen AMD'de. Güzel sistem toplamışsın. Uzun seneler sorunsuz gidecektir.

i5 4590 8GB ram ve gtx 750ti ile tüm ayarlar en yüksekte msaa 2x de 60 fps alıyorum acayip mükemmel oluyor akıcılık ve grafikler ancak 1680x1050 çözünürlüğünde.Çünkü monitör
çözünürlüğü o kadar ama çok bir şey fark ettiğini düşünmüyorum :)

R9 280 bu saatten sonra alınacak bir kart değil onun yerine R9 285'i çıkardı AMD güncellenmiş hali daha az güç tüketimi daha yeni mimari daha yüksek performans işlemci olarakda FX 6300 yerine İ3 4160 almanızı veya bütçeyi azcık yükseltip İ5 4460 almanızı öneririm sizin yararınıza olacaktır. AMD işlemciler bir ton masraf OC edilebilen anakartından işlemci soğutucusuna kadar masrafı İ5 4460 + H81M-PLUS'a yetişiyor o yüzden bu saatten sonra işlemcide AMD almak mantıklı değil bence.

Technopat GTX 750 Tİ GTA 5 testi yaptı. Bakmanızı tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı