GTX 750 Ti Sistem Oyun Önerisi

Korsan oyunların ikonu öyle olur genelde, isimler bir acayip. Korsan olma olasılığı çok fazla. Anlaşılmaması imkansız.

Yaşından ve oyunların klasörde olmasından anlaşılıyor canım.
Hala yaşa göre muamele yapıyorsun ama
Yaşından ve oyunların klasörde olmasından anlaşılıyor canım.
Benimle uğraşma !!!
Git başkalarına sataş değişik bir insan olduğun heryerden belli buraya konu açıyorum ve bunları oynadım diyorum yalan söylüyorsun diyorsun ne saçma
İnsan nedir ve nasıl olunur araştır bence

Araştırmama gerek yok yazışıyorum zaten.
Tmm peki sizle fazla uğraşmayacağım bana resmen yalancı dediniz ben ona sinirlendim ama gerçekten o oyunları oynadım kanıtlamama gerek yok inanmassanız inanmayın
Titanfall 2 oynamadıysan tavsiye ederim.
Hayır Oynamadım ama oynayacağım güzel bir oyuna benziyor Teşekkürler :)

Tmm peki sizle fazla uğraşmayacağım bana resmen yalancı dediniz ben ona sinirlendim ama gerçekten o oyunları oynadım kanıtlamama gerek yok inanmassanız inanmayın

Hayır Oynamadım ama oynayacağım güzel bir oyuna benziyor Teşekkürler :)
Rica ederim ne demek. Oyuna biraz daha heyecan katmak için hikaye modu sırasında dost ve düşman birlikleri spawn etmeye imkan kılan bir mod buldum. Henüz kendim test etmedim, oyunu bir normalde bitirip sonra da mod ile deneyeceğim. NPC savaşlarına meraklı isen paylaşabilirim mod ile ilgili linkleri.

Rica ederim ne demek. Oyuna biraz daha heyecan katmak için hikaye modu sırasında dost ve düşman birlikleri spawn etmeye imkan kılan bir mod buldum. Henüz kendim test etmedim, oyunu bir normalde bitirip sonra da mod ile deneyeceğim. NPC savaşlarına meraklı isen paylaşabilirim mod ile ilgili linkleri.
İlk Orijinal bitireyimde :D
Kendi haliyle

Geri
Yukarı