GTX 750 Ti Sistem Oyun Önerisi

Replica, BioShock İnfinite, Sniper Ghost Warrior 2/3, Papers Please, Katana Zero, Payday 1/2, Frostpunk, Portal 2, This is Police, Bully, Cities Skylines, The White Door Aklıma Gelenler Bunlar Seninde Maşallahın Var Oyunları Silip Süpürmüşsün.

Yaş yargılama yapmadım farkettiyseniz. Bu yaşta bu kadar oyunu bitirmek imkansız kısaca.
Hayır, imkansız değil. Ben 6 yaşımdan beri oyun oynuyorum. Bağımlıyım bildiğiniz. Fakat ben yeni oyunlara geçmeyi istemedim. Hep aynı oyunlarda kaldım. Belki o farklı oyunları denemek istemiş ve bitirmiş olabilir. Annesi, babası veya arkadaşı olmadığınızı göre bilemezsiniz. Ayrıca yaş yargılama yapmadım diyorsunuz. Profil fotoğrafından bir insanın maksimum yaşını tahmin edemezsiniz.

Hayır, imkansız değil. Ben 6 yaşımdan beri oyun oynuyorum. Bağımlıyım bildiğiniz. Fakat ben yeni oyunlara geçmeyi istemedim. Hep aynı oyunlarda kaldım. Belki o farklı oyunları denemek istemiş ve bitirmiş olabilir. Annesi, babası veya arkadaşı olmadığınızı göre bilemezsiniz. Ayrıca yaş yargılama yapmadım diyorsunuz. Profil fotoğrafından bir insanın maksimum yaşını tahmin edemezsiniz.
Nokta atışı yaptım fakat farkettiyseniz. 15 yaşında bir çocuk L.A Noire oynayamaz.

Buda Bilgisayarımdaki şuanda yüklü oyunlar
Efendim, daha fazla yorumda bulunmak istemiyorum. ''Sizeney'' yazmanız bile kahkahalar atmamı sağlıyor. Konunuza dönün iyi günler.
Tmm

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    177,7 KB · Görüntüleme: 76
Mr.OnurCan
38 oyunun 35 tanesi korsan mı? Malwarebytes Premium ile bir tarayın bilgisayarı. Vereceğim önerilerin hepsini oynamışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı