GTX 750 Ti sistemde GTA V'da en düşük ayarlarda düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

meftun_1

Hectopat
Selamlar, GTA 5'de oynayabileceğim en düşük ayarlarda oynuyorum. Sadece görüntü kalitesi 1080p, onun haricinde hepsi en düşükte yani normalde ama buna rağmen oyunda çok düşük FPS alıyorum. Dağlarda bile 60 FPS, şehirde 20-30 nedir çözümü?

Sistemim MSI GTX 750 Ti 2 GB.
AMD Athlon X4 840.
Corsair vengace 8 GB DDR 3 1600 MHz RAM.

Selamlar, GTA 5'de oynayabileceğim en düşük ayarlarda oynuyorum. Sadece görüntü kalitesi 1080p, onun haricinde hepsi en düşükte yani normalde ama buna rağmen oyunda çok düşük FPS alıyorum. Dağlarda bile 60 FPS, şehirde 20-30 nedir çözümü?

Sistemim MSI GTX 750 Ti 2 GB.
AMD Athlon X4 840.
Corsair vengace 8 GB DDR 3 1600 MHz RAM.
Şehir kalabalık seviyesini düşürmeyi denedin mi?

O sistemle GTA V'i 60 FPS oynayacağınızı sanmıyorum. Ekran kartı iyi. Fakat oyun işlemciye önem verdiği için sanırım işlemciniz zayıf kalıyor. Ben değerlerinizde bir sorun görmedim hocam.

Ayrıca YouTube'da sizin sisteminizle ilgili bir GTA V testi var. Bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
İşlemci çok sorun yaratır gibi ekran kartı iyi kötü Low'da oynatır ama işlemciyi değiştirmeniz gerek bütçe azsa A320 anakart ve R3 1200 ve 3000MHz uygun bir RAM bulursanız sorunlar çözülecek ileridede upgrade yapabileceksiniz.

Geri
Yukarı