GTX 750 Ti Sisteme Oyun Önerisi

toxinn02

Kilopat
Merhabalar! Yavaş yavaş toplamak istediğim sistemim şimdilik askıda kaldı bu yüzden parçalar birbirinden alakasız. Bana düşük RAM ve işlemci isteyen oyun tavsiyelerine ihtiyacım var...

Sistemim:
Core 2 Duo E7700
2GB DDR2 RAM
GTX 750 Ti GPU
İşletim sistemim ise Windows7 64 bit

Kesinlikle oynaman gerek dediğiniz pek bilinmedik hatta indie oyunlar varsa tavsiye alabilirim, sandbox / hayatta kalma, Sci-Fi uzay temalı yada aksiyon FPS türü oyunlar ilgimi çekiyor.

Geçen gün denemeye kalktığım ve elimde kalan bir oyun var. Empryion Galactic Survival, indie yapım, oyunun Alpha 5. sürümü gayet beni ekrana bağladı oyun benim için biçilmiş kaftan fakat yaptığım güncellemeden sonra 7.9. sürüm galiba RAM'lerim dolayısıyla oynanamaz hale geldi. (Loading penceresinde yanıt vermeyi kesiyor) hatta tavsiye edeceğiniz oyunlar bu oyunun muadili olsa bile çok güzel olur.

Onun dışında Multiplayerını hala bayılarak oynadığım 2500 saatlik gameplayım olan Battlefield 3, 300 saatten fazla ekrana bağlayan Vanilla şekilde oynadığım Skyrim, S.T.A.L.K.E.R serisi hoşuma giden oyunlardır bu türe yakın tavsiyeleriniz olursa benim için çok daha iyi olur.

Tavsiyelerinizi bekliyorum!

G
Merhabalar! Yavaş yavaş toplamak istediğim sistemim şimdilik askıda kaldı bu yüzden parçalar birbirinden alakasız. Bana düşük RAM ve işlemci isteyen oyun tavsiyelerine ihtiyacım var...

Sistemim:
Core 2 Duo E7700
2GB DDR2 RAM
GTX 750 Ti GPU
İşletim sistemim ise Windows7 64 bit

Kesinlikle oynaman gerek dediğiniz pek bilinmedik hatta indie oyunlar varsa tavsiye alabilirim, sandbox / hayatta kalma, Sci-Fi uzay temalı yada aksiyon FPS türü oyunlar ilgimi çekiyor.

Geçen gün denemeye kalktığım ve elimde kalan bir oyun var. Empryion Galactic Survival, indie yapım, oyunun Alpha 5. sürümü gayet beni ekrana bağladı oyun benim için biçilmiş kaftan fakat yaptığım güncellemeden sonra 7.9. sürüm galiba RAM'lerim dolayısıyla oynanamaz hale geldi. (Loading penceresinde yanıt vermeyi kesiyor) hatta tavsiye edeceğiniz oyunlar bu oyunun muadili olsa bile çok güzel olur.

Onun dışında Multiplayerını hala bayılarak oynadığım 2500 saatlik gameplayım olan Battlefield 3, 300 saatten fazla ekrana bağlayan Vanilla şekilde oynadığım Skyrim, S.T.A.L.K.E.R serisi hoşuma giden oyunlardır bu türe yakın tavsiyeleriniz olursa benim için çok daha iyi olur.

Tavsiyelerinizi bekliyorum!
Hocam 2 GB ramı Tanıdık bir bilgisayarcıdan 60 TL ye alabilirsiniz Bence

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, biliyorum RAMlerim zayıf fakat illaki vardır oynanabilecek bir oyun, Half-Life 2 yi bile severek oynadım bitirdim, grafik çok önemli değil, sadece uzun zamanımı alacak oyalayacak bir oyun arıyorum.

Sistem özelliklerine bakarak GOG mağazasından güzel oyunlar satın alabilirsin.
Genel olarak Indie ve Düşük sistem gereksinimleri olan oyunlar yer alıyor.
GOG.com

The Godfather: The Game, Oyun tek kelimeyle şahane diyebilirim. Oyun grafik açısından kötü ama eğlencesi bol bir oyun. Bunları kendim bitirdiğim için söylüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı