GTX 750 Ti Sistemin GTA 5 Performansı

Daha fazla  
Merhaba, sistemimi yeniliyorum. Bu parçaları almalı mıyım?

Ekran Alıntısı.PNG

Ve bu parçalarla kaç FPS alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p'de rahatlıkla sorun çıkarmadan oynatır.
Ancak, oyun oynamak için alıyorsanız G3258 çift çekirdektir ve günümüz oyunlarında sorun yaratır bence alacağınız işlemci 4 çekirdek olmalı.

Hocam I3 yada I5 alın derim.
İ5 için bütçe kısıtlı. İ3 de OC yapılmıyor ve hızı çok düşük.

1080p'de rahatlıkla sorun çıkarmadan oynatır.
Ancak, oyun oynamak için alıyorsanız G3258 çift çekirdektir ve günümüz oyunlarında sorun yaratır bence alacağınız işlemci 4 çekirdek olmalı.
Bu işlemciyi en fazla 2 yıl kullanmak için alıyorum. Sadece GTA 5 oynatsa yeter.

Peki, bu işlemci de en fazla OC ile ne kadar hıza ulaşabilirim. İşlemcinin kendi fanını kullanıcağım.

Kasa, Psu , havalandırma vs. bir kenara koyarsak stok fan ile 4.2 ghz ' de stabil çalışabilir diye düşünüyorum. Kendiniz sistem sıcaklığını kontrol ederek uygun çalışma hızını belirlersiniz.

4 ghz civarı kullanırsınız ve sorun olmaz diye düşünüyorum ancak everest PSU bir de 350W olunca güven vermiyor. Bence sisteminizi yenilerken kasanızı daha doğrusu PSU'nuzu da yenilemeyi düşünebilirsiniz.İşlemciyi O.C ediceksiniz ekran kartınız da O.C versiyon ben olsam eldeki PSU ile bu işe girmem. O.C ' tan iyi anlayan arkadaşlar yorum yaparsanız seviniriz benim kendi düşüncelerim böyle.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı